این مربی ایتالیایی از نمایش های تیمش در رقابت های لوشامپیونا ابراز نارضایتی کرد اما مطمئن است که جایگاهش در باشگاه پاریسی امن است.

سایت گل- کارلو آنچلوتی، سرمربی پاری سن ژرمن، اعلام کرد که دوست دارد این تیم را به فینال چمپیونزلیگ برساند و در دیدار نهایی با میلان روبرو شود.

این مربی ایتالیایی از نمایش های تیمش در رقابت های لوشامپیونا ابراز نارضایتی کرد اما مطمئن است که جایگاهش در باشگاه پاریسی امن است.
او در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:" دوست دارم در فینال چمپیونزلیگ با میلان روبرو شویم، نه در مرحله بعد. پروژه پاری سن ژرمن جاه طلبانه است. این باشگاه یک تاریخ پشت خود دارد و این برای من جذاب خواهد بود که به این باشگاه کمک کنم تا به جامی دست پیدا کند.
اما از نتایج اخیرمان در لیگ راضی نیستم؛ مالکان باشگاه هم همین طور. هرچند آنها به من اطمینان دادند که بحث آمدن سرمربی جدید در میان نیست.

از پی اس جی انتظارات زیادی می رود و در نتیجه شایعات زیادی نیز وجود دارد اما شایعات همیشه حقیقت را نمی گویند.
لئوناردو به شدت از من حمایت می کند و هرگز خطر اخراج شدن را احساس نمی کنم. ما هنوز فاقد یک روحیه تیمی هستیم و این طبیعی است زیرا این فصل 15 بازیکن جدید به تیم اضافه شدند."
کارلتو همچنین در مورد خریدهای این باشگاه در ژانویه گفت:" در ژانویه هیچ بازیکن جدیدی به تیم اضافه نخواهد شد، به جز لوکاس مورا."