پیش از این ستاره هایی مانند مسی، فابرگاس، آگوئرو و رونی نیز به این عنوان دست پیدا کرده بودند. این جایزه سال گذشته به ماریو گوتزه، ستاره 19 ساله دورتموند رسید.

سایت گل- ایسکو، هافبج جوان مالاگا، جایزه معتبر پسر طلایی (گلدن بوی) که توسط نشریه ایتالیایی توتو اسپورت به بهترین بازیکن زیر 21 سال اروپا اهدا می شود را دریافت کرد.

این انتخاب توسط 30 روزنامه نگار از 30 نشریه تاثیرگذار سراسر اروپا صورت گرفت.
در این رای گیری 39 نامزد در فهرست اولیه حضور داشتند که در نهایت این ستاره اسپانیایی بیشترین آرا را از آن خود کرد تا به دهمین بازیکنی تبدیل شود که این جایزه را به دست می آورد.
او در گفتگو با توتو اسپورت گفت:" خیلی لذت بردم. این اتفاق فوق العاده ای است. به فهرست برنده های قبلی نگاه کردم و با دیدن نام هایی بزرگی مانند مسی، واقعا شگفت زده شدم.
این جایزه یک انگیزه برای من است تا به یک ستاره جهانی تبدیل شوم؛ مانند ستاره های قبلی که این جایزه را به دست آورده اند."
مهمترین رقیب ایسکو برای کسب این جایزه، استفن الشعراوی، ستاره جوان میلان بود که 12 رای کمتر به دست اورد. تیبوات کورتوا، دروازه اتلتیکو مادرید نیز در رده سوم این رای گیری قرار گرفت.
پیش از این ستاره هایی مانند مسی، فابرگاس، آگوئرو و رونی نیز به این عنوان دست پیدا کرده بودند. این جایزه سال گذشته به ماریو گوتزه، ستاره 19 ساله دورتموند رسید.