کاش در پرسپوليس برخورد قشنگتري با من مي شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: کاش در پرسپوليس برخورد قشنگتري با من مي شد

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

کاش در پرسپوليس برخورد قشنگتري با من مي شد

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس پس از جدايي اش از اين تيم و پيوستن به راه آهن گفت: بعد از شش سال بازي کردن براي پرسپوليس برخورد خوبي با من صورت نگرفت.
    حميد علي عسگري در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بيان دلايل جدايي اش ازاين تيم گفت که انتقالش به تيم راه آهن به صورت غرضي و به مدت شش ماه بوده و هنوز هم نمي داند چه اتفاقاتي رخ داد که در نهايت مجبور شد از پرسپوليس جدا شود.
    * هنوز نمي دانم چه شد!
    علي عسگري در پاسخ به اين سوال که طي 48 ساعت گذشته چه اتفاقاتي رخ داد که راه او را از باشگاه پرسپوليس به باشگاه راه آهن تغيير داد گفت: به خدا نمي دانم. يعني اصلا در جريان اتفاقاتي که رخ داد، نيستم. هنوز هم شوکه ام.

وي ادامه داد: تنها اميدواري من اين است که آقايحيي(گل محمدي) دلايل نخواستن من را اعلام کند تا مردم هم متوجه واقعيت شوند. در اين دو روز گذشته هواداران پرسپوليس دائما جلوي من را مي گيرند و از من دلايل اين اتفاق را مي پرسند بدترين چيز هم اين است که جوابي براي آنها ندارم اين حق سرمربي است که هر کدام از بازيکنان تيمش را نخواهد.
    اين بازيکن افزود: آقايحيي هم مي تواند به بازي من اعتقادي نداشته باشد و سبک بازي من را نپسندد حتي او مي تواند بگويد که از قيافه من خوشش نيامده اما اينکه من را بي انگيزه معرفي کند، بي انصافي است.
    * اين حرف برايم خيلي سنگين بود
    بازيکن 21 ساله پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که چرا يحيي گل محمدي او را بي انگيزه تلقي کرده و آيا در تمرينات پرسپوليس واقعا اين اتفاق رخ داده، عنوان کرد: اين حرف ها برايم سنگين است البته من توقعي از فوتبال ندارم فوتبال خيلي نامردتر از اين حرفهاست اما حق بازيکني که 6سال از بهترين دوران جواني اش را در اين تيم گذاشت، اين نبود.

علي عسگر خاطرنشان کرد: من بازيکني بودم که هيچ وقت براي باشگاه کلاس نگذاشتم هيچ وقت مصلحت خودم را به مصلحت تيم ترجيح ندادم هيچ وقت نگفتم در پست دفاع چپ، دفاع راست يا هافبک دفاعي بازي نمي کنم در حاليکه اگر در يک پست مشخص بازي مي کردم شايد تعداد بازي هاي ملي ام دو برابر اين بود، اما براي من هميشه مصلحت باشگاه و تيم مهم تر از مصلحت خودم بوده است.
    هافبک جوان فوتبال ايران خاطرنشان کرد: هيچ وقت براي پرسپوليس کم نگذاشته ام چون هميشه اعتقاد داشتم که بايد پول حلال به خانه ببرم. حال وقتي با چنين ديدگاهي مي بينم که در اخبار سراسري تلويزيون و مقابل اين همه بيننده تلويزيوني از قول آقايحيي اعلام شود که بخاطر بي انگيزگي من را نخواسته اند دردم مي آيد و برايم بسيار سنگين است. کاش پس از اين همه سال بازي کردن در پرسپوليس برخورد قشنگتري با من مي شد.
    * اميدوارم مردم حقايق را بدانند
    علي عسگري که با قراردادي شش ماهه و به صورت قرضي به راه آهن منتقل شد، در خصوص احتمال بازگشتش به پرسپوليس گفت: قرارداد من شش ماهه است و به صورت قرضي به راه آهن پيوسته ام طبق توافقات قرار است در پايان فصل به پرسپوليس برگردم البته اگر من را بخواهند در اينجا دوست دارم اين حقيقت را به مردم بگويم.

وي افزود: به مردم بگويم که با استقلال هيچ وقت مذاکره نکردم خدا را شاهد مي گيرم که نه با استقلال مذاکره کردم و نه خواهم کرد. خدا شاهد است که هيچوقت براي پرسپوليس کم نگذاشته ام و بيانگيزه نبودم خيلي دوست داشتم با آقايحيي حرف بزنم، اما چون او برخورد خوب و مناسبي با من نداشت، ترجيح دادم نه با ايشان صحبت کنم نه با هيچ کس ديگر. در حاليکه هيچوقت به او بي احترامي نکردم و هنوز هم او براي من آقايحيي است.
    * ديگر شماره 7 پرسپوليس را نمي پوشم
    حميد علي عسگري در پاسخ به اين سوال که با توجه به تجاربي که با شماره 7 پرسپوليس بدست آورد، آيا بازهم اين شماره را به تن خواهد کرد، يا نه؟ توضيح داد: فکر مي کنم در راه آهن شماره 18 را بپوشم، اما در پرسپوليس بعيد مي دانم که ديگر شماره 7 را به تن کنم بارها و بارها شنيده بودم شماره 7 پرسپوليس بعد از علي پروين براي هيچ بازيکني خوش يمن نبود اما اعتقادي به اين موضوع نداشته و هنوز هم ندارم ولي اگر راستش را بخواهيد اگر در پايان فصل به پرسپوليس برگردم، ديگر شماره 7 را به تن نخواهم کرد.

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

2. کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (22nd December 2012)

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه