فركي: دوباره كارمان را از صفر شروع كرديم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: فركي: دوباره كارمان را از صفر شروع كرديم

 1. #1


  محل سکونت
  ...
  نام واقعی
  مـــحـــMـــد Rـــضـــا
  استاتوس
  ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
  شغل و حرفه
  ....
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  8,844
  تشکر
  8,999
  تشکر شده 19,299 بار در 5,901 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک

  فركي: دوباره كارمان را از صفر شروع كرديم

  سرمربي تيم فوتبال نفت تهران گفت: نفت و مقاومت در هفته اول ليگ در شرايط برابري به مصاف هم نميروند چرا که ما نتوانستيم در يک هفته فرصتي که در فصل نقل و انتقالات داشتيم به اهدافمان برسيم و در ادامه هم اردوي آمادهسازي نداشتيم.  حسين فرکي گفت: پس از کش و قوسهايي که در رابطه با رفتن تيم نفت به اراک بود و پس از مشخص شدن ماندنمان در تهران از بيست و دوم تير تمرينات را آغاز کرديم و به نوعي پس از خارج شدن از بلاتکليفي کارمان را دوباره از صفر شروع کرديم. شرايط فعلي نفت را نميتوان ايدهآل يا حتي خوب توصيف کرد؛ تنها ميتوانم بگويم در حال بهتر شدن هستيم. بايد تمام توانمان را به کار بگيريم تا با کار و تلاش زياد، به نوعي کمبودهايي که در بحث جذب بازيکنان مدنظر يا تدارکاتي مناسب پيش از فصل داشتيم را جبران کنيم.
  وي افزود: در بين تيمهاي ليگ برتري تنها دو تيم هستند که نسبت به ساير تيمها اين شرايط را داشتند که يکي راهآهن شهرري و ديگري نفت تهران است. البته سعي کرديم خيلي هم از برنامهها عقب نمانيم اما در مجموع عملکرد نفت در بستن تيم دلخواه من نبود و يک هفته مانده به پايان مهلت نقل و انتقالات کارمان را تازه شروع کرديم و به تعبيري ميتوان گفت شرايط بازار جذب بازيکن خودش را به نفت تحميل ميکرد. طبق برنامه قرار بود دو اردوي بلندمدت داخلي و خارجي داشته باشيم که هيچکدام ميسر نشد؛ حتي اردوي سه، چهار روزهاي که ميخواستم در تهران برگزار شود هم بنا بر مشکلاتي منتفي شد و نتوانستيم حداقل بازي تدارکاتي با يک تيم ليگ برتري هم داشته باشيم. تاکنون دو بازي تدارکاتي با تيم جوانان و شيرين فراز داشته و تلاش کرديم تمرينات خوبي را پشت سر بگذاريم اما در مجموع ميتوان گفت چهار، پنج مسابقه ابتداي ليگ براي نفت حکم مسابقات تدارکاتي را خواهد داشت.
  وي درباره شرايط روحي ـ رواني بازيکنانش پس از ماندن در تهران نيز گفت: بحث بلاتکليفي مساله مهمي بود و ما را خيلي نگران کرده بود و پس از مشخص شدن وضعيتمان طبيعي است که شرايط روحي تيم بهتر شده است اما مساله مهمي که باقيمانده اين است که در مسابقات چه اتفاقاتي برايمان خواهد افتاد.
  فرکي اظهار کرد: بازيکناني را که مد نظرمان بود، نتوانستيم جذب کنيم چرا که تسليم شرايط شديم؛ البته بازيکناني که جذب کرديم جزو فوتباليستهاي سطح اول ليگ برتر و دسته يک هستند. به عنوان مثال سوشا مکاني، ميثم خسروي، رضا معقولي و مجتبي زارع به علاوه سه بازيکن و دسته اولي که جز بازيکنان زير 20 سالمان محسوب ميشوند. همچنين سعي کرديم بازيکنان فصل قبل و خارجيهايمان را نيز حفظ کنيم تا 14 نفر از آنها در نفت ماندني شدند. از تيم نفت پنج، شش بازيکن جدا شدند که تلاش شد جايگزينهاي مناسبي را به خدمت بگيريم اما نتوانستيم تيم مدنظرمان را ببنديم.
  وي با اشاره به اين که با 27 بازيکن کارمان را شروع کرديم، تصريح کرد: جوانان زيادي در کنار تيم هستند و ميانگين سني نفت 24 و نيم سال است که اين فضاي خوبي را براي جوانان مهيا ميکند تا از موقعيت استفاده کرده و خودشان را مطرح کنند، تيم را به گونهاي بستيم که مشکلي در هيچ پستي نداشته باشيم. به همين دليل در هر کدام از 11 پست دو بازيکن در اختيار داريم و در هر خطي يک بازيکن جايگزين تا از نظر پستي، ضعف نداشته باشيم. همچنين اگر احساس ميکنيم در پستي به بازيکن احتياج داريم، شرايطش برايمان مهيا است و سهميهمان را براي نيم فصل حفظ کردهايم.
  سرمربي نفت تهران در ارزيابياش از تيم مقاومت شيراز اولين حريف تيمش در ليگ برتر، اظهار کرد: اطلاعات قابل قبولي را از اين تيم بدست آورديم. هرچند مقاومت نسبت به ساير تيمهاي ليگ بيشترين جابجايي بازيکن را داشته و ناشناخته است. اين تيم در انتهاي فصل گذشته ليگ دسته يک، دو مسابقه خوب و فوقالعادهي را در پليآف برگزار کرد که نويد يک تيم باانگيزه و قدرتمند را ميداد. آنها در مدت اخير هم دو ديدار تدارکاتي با تيمهاي سپاهان و ذوبآهن داشتهاند که در هر دو بازي پيروز بودند. اينها نشان ميدهد که چه نبرد سختي آن هم در شيراز خواهيم داشت.
  وي خاطرنشان کرد: مقاومت تيم با سابقهاي در فوتبال ماست و افتخاراتي را کسب کرده است. ما ميدانيم در روز بازي تماشاگران زيادي به استاديوم ميآيند چرا که دوباره تيمشان را ليگ برتري ميبينند. هرچند در ابتداي ليگ قرار داريم اما قطعا هر دو تيم به تثبيت جايگاهشان در ليگ ميانديشند اما شرايط آمادگيشان پيش از مسابقه نميتواند برابر باشد. ما اميدواريم در آينده طرفداران تيم نفت که تقريبا خانوادههاي پرسنل وزارت نفت و شرکتهاي آن هستند، حين بازيهاي خانگي ما به ورزشگاه بيايند تا تنها نباشيم.
  فرکي همچنين در ارزيابياش از شرايط تيم ملي و راهي که براي رسيدن به جام جهاني 2014 برزيل در پيش دارد، اظهار کرد: با توجه به حريفان تيم ملي در مرحله آتي فکر ميکنم مشکلي خاصي از بابت حريفان نداشته باشيم. تنها مسالهاي که ميتواند کمي نگرانکننده باشد عملکرد خود تيم ملي است. اگر مشکلي باشد قطعا از تيم خودمان خواهد بود. با توجه به توقعاتي که از مجموعه تيم ملي و کادر فنياش وجود دارد، بعيد است جاي نگراني باشد و ميتوانيم به مرحله بعدي راه پيدا کنيم؛ هرچند اين مهم در گرو دست کم نگرفتن حريفان است.
  مربي اسبق تيم ملي با اشاره به بازيهاي تيم ايران برابر مالديو، خاطرنشان کرد: نتيجه بازي با مالديو نشان ميدهد که عملکردمان در آن مسابقه راضي کننده نبود. البته بازي را به خاطر هم زماني با تمريني که زير نور داشتيم نديدم و تنها با توجه به نتيجه دربارهاش اظهارنظر ميکنم. مطمئنا در مراحل بعدي، اگر تيم ملي بخواهد با اين شرايط عملکرد داشته باشد به مشکل بر ميخوريم؛ مگر اين که کيروش با شناختي که از فوتبال ما به دست مي آورد، نتايج مثبتي را کسب کند.
  وي درباره عملکرد کيروش در تيم ملي گفت: معتقدم که کادر فني هنوز شناخت صد در صدي نسبت به فوتبال ما، فرهنگ حاکم بر آن و ويژگيهاي بازيکنان پيدا نکرده و نيازمند زمان است. در حال حاضر تنها بايد از سرمربي تيم ملي حمايت کرد. هرچند ما ميتوانستيم نتايج بهتري در چند بازي گذشته بگيريم اما همه اذعان دارند که کادر فني موجهي تيم ملي را هدايت ميکنند. تمام تلاش و اجراي برنامههاي کيروش بخشي از کار است و بخش ديگر به تواناييهاي بازيکنان و شرايطي که مسوولان براي تيم ملي فراهم ميکنند برميگردد.

 2. #2


  محل سکونت
  PersPolisFc.Net - PasdaraN
  نام واقعی
  کوروش رضایی
  شغل و حرفه
  نوازنده
  نوشته ها
  3,440
  تشکر
  651
  تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  انشالله تعالی!!!!:D
  کد:
  درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا