کادر فنی پرسپولیس هافبک سابق ستاره سرخ بلگراد را مورد تاييد قرار دادند و اين بازيكن در آستانه پيوستن به سرخپوشان قرار دارد


سايت گل- کادر فنی پرسپولیس هافبک سابق ستاره سرخ بلگراد را مورد تاييد قرار دادند و اين بازيكن در آستانه پيوستن به سرخپوشان قرار دارد.

به گزارش گل، ماكو پروويچ هافبك چپپايي كه دو سه روز اخير را به صورت تستي در تمرينات پرسپوليس سپري كرده بود، مورد تاييد كادر فني سرخپوشان قرار گرفته و مذاكرات در زمينه مسائل مالي با او ادامه دارد.
همچنين به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، مسوول کلینیک پزشكي اين باشگاه گفت: ماکو پروویچ از هر جهت مورد تست پزشکی قرار گرفته است و در حال حاضر هیچ مشکلی ندارد.
داریوش سودی افزود: در ارتباط با این بازیکن، بررسی کامل صورت گرفته است. چهارشنبه وی را برای MRI از ناحیه کمر، زانوها و مچ پاها اعزام کردیم که صبح امروز جواب آن را گرفتیم. نتیجهMRI توسط سه پزشک متخصص و معتمد بررسی شد که آنها سلامت وی را تائید کردند. این بازیکن امروز با حضور در کلینیک هم تحت معاینات بالینی قرار گرفت که مشکلی دیده نشد، ضمن آنکه فدراسیون فوتبال هم بر اساس آزمایشات و معاینات کامل، کارت سلامت این بازیکن را صادر کرده است.

قرارداد پروويچ با پرسپوليس به زودي منعقد خواهد شد.
کارنامه پروویچ:
ماركو پروويچ 28 ساله است و در سال 2000 با پيوستن به ستاره سرخ بلگراد ، فوتبال حرفه اي را آغاز كرده است.

پروويچ از سال 2000 تا 2008 در ستاره سرخ بازي كرد و در 90 بازي رسمي با پيراهن اين تيم 10 گل به ثمر رساند.وي سپس راهي سوييس شد و به تيم اف سي بازل پيوست و دو سال در اين تيم توپ زد و در اين تيم هم عملكرد خوبي داشت.وي در تابستان سال 2010 راهي ليگ حرفه اي آمريكا موسوم به ام ال اس شد و با پيراهن نيو انگلند روولوشن در ام ال اس بازي كرد.
سپس به ستاره سرخ که البته حالا دیگر تیم مهمی در سطح اروپا نیست ، بازگشت و در نهايت به تهران آمد تا در پرسپوليس بازي كند.
وي همچنين طي سال هاي 2004 تا 2007 در تيم ملي اميد صربستان بازي مي كرده است