مدیر روابط عمومی باشگاه رئال به مروری برآنچه در بازی تیمش مقابل مالاگارخ داد پرداخته


- امیلیو بوتراگنیو مدیر روابط عمومی باشگاه رئال مادرید در پایان دیدار این تیم مقابل مالاگا که با باخت کهکشانی ها به پایان رسید به صحبت پرداخت و در مورد نیمکت نشینی کاسیاس دراین بازی صحبت کرد.
بوتراگنیو به کانال پلوس گفت:« نیمکت نشینی کاسیاس تصمیم سرمربی تیم بود و ما به تصمیم او احترام می گذاریم.»
دراینجا می توانید متن صحبت های بوتراگنیو به نقل از آ.اس را مطالعه کنید
* روند بازی مقابل مالاگا: ما شایستگی این را داشتیم تا با نتیجه 2-0 نیمه اول را به پایان می بردیم. سه موقعیت مسلم گلزنی در نیمه اول داشتیم و آنها موقعیتی نداشتند. زمانی که تیم برتر میدان هستی باید این را در عمل هم نشان دهی. بعد از گل ایسکو و به تساوی کشیده شدن بازی، اوزیل می توانست بازی را 2-1 کند. این درست است که این باخت یک گام به عقب است . ما اصلا انتظار این نتیجه را نداشتیم ولی باید دوباره سرمان را بلند کنیم و خودمان را برای یک نیم فصل خوب آماده کنیم
*نیمکت نشینی کاسیاس: این تصمیم تکنیکی سرمربی تیم بود و ما در این ماجرا دخالتی نمی کنیم. مورینیو سرمربی تیم است و ما کاملا به او و تصمیماتش احترام می گذاریم.
*مشکل دروازه بانی: زمانی که دریک بازی برنده می شویم، تمام توانمان را به کار می گیریم و وقتی که در یک بازی می بازیم هم همین طور است. فوتبال یک ورزش گروهی است
*هواداران رئال: ما بی صبرانه درانتظار روزهای بهتر هستیم. باید در هر بازی برای پرستیژ رئال بجنگیم تا نشان دهیم که چه توانایی هایی داریم. ما باید در هر بازی تمام توانایی های تیممان را به نمایش بگذاریم.