پاریسی ها در حال حاضر با 38 امتیاز از 19 دیدار و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به المپیک مارسی در صدر جدول لیگ فرانسه قرار دارند.


سایت گل- زلاتان ابراهیموویچ، ستاره پاری سن ژرمن، اعلام کرد تیم های حریف رفتار رفتاری غیرعادی با تیمش دارند.

پاریسی ها در حال حاضر با 38 امتیاز از 19 دیدار و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به المپیک مارسی در صدر جدول لیگ فرانسه قرار دارند.
ملی پوش سوئدی اعلام کرد که فوتبال فرانسه دشوارتر از چیزی است که تصور می کرد و به ویژه کار برای او و هم تیمی هایش سخت است.
او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه پاری سن ژرمن گفت:" احساس می کنم تحت بررسی شدیدی قرار دارم. هر جایی که می روم، همه کوچکترین کاری که من انجام می دهم را زیر نظر دارند.باید با این شرایط کنار بیایم زیرا پاری سن ژرمن اکنون به شدت زیر نظر است. اما مشکلی وجود ندارد. وقتی می خواهید بهترین باشید، باید با رفتارهای غیرعادی هم کنار بیایید. همه تمام تلاش شان را می کنند تا اجازه ندهند ما به آنچه می خواهیم برسیم. در تیم، همه یک هدف دارند و اجازه نمی دهیم هیچ چیزی جلوی مان را بگیرد."

زلاتان که تا اینجای فصل 18 گل به ثمر رسانده، هم تیمی هایش و به ویژه مارکو وراتی، ستاره جوان ایتالیایی را مورد ستایش قرار داد.
" در مجموع، تیم ما یک سر و گردن بالاتر از بقیه است. اما کسی که از زمان حضورش در پاری سن ژرمن، بیش از همه من را شگفت زده کرد، مارکو وراتی است. هرچند من تا فصل قبل در ایتالیا بازی می کردم، اصلا اسم او را هم نشنیده بودم زیرا او در دسته پایین تر بازی می کرد.
او استعداد بالایی دارد و تنها نیاز به زمان دارد تا بتواند پیشرفت کند. نباید فراموش کرد که او تنها 20 سال دارد."