گفتگو با کاسیاس(2): باید برای بازیابی اعتماد مورینیو تلاش کنم؛ بازیکنان رئال هم از من
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: گفتگو با کاسیاس(2): باید برای بازیابی اعتماد مورینیو تلاش کنم؛ بازیکنان رئال هم از من

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

گفتگو با کاسیاس(2): باید برای بازیابی اعتماد مورینیو تلاش کنم؛ بازیکنان رئال هم از من

گفتگو با کاسیاس(2): باید برای بازیابی اعتماد مورینیو تلاش کنم؛ بازیکنان رئال هم از من حمایت کردند هم از آدان

دروازه بان تیم مادریدی در صحبت هایی به این نکته اشاره کرد که با نیمکت نشینی در بازی تیمش مقابل مالاگا کنار آمده

سایت گل- ایکر کاسیاس کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا دیروز در یک بازی دوستانه به نام «پور لا ایلوسیون» شرکت داشت وقبل از برگزاری این بازی در صحبت هایی به اتفاقاتی که در هفته های اخیر افتاده و از همه مهمتر نیمکت نشینی اش در بازی شنبه شب رئال مادرید مقابل مالاگا که با باخت رئال همراه بود به صحبت پرداخت

دراینجا می توانید بخش دوم متن صحبت های کاسیاس را مطالعه کنید
    مورینیو گفت که نیمکت نشینی تو به خاطر تصمیم تکنیکی بوده و آدان شرایط بهتری نسبت به تو داشته
    خب این تصمیم سرمربی تیم است . من شرایط خودم را خوب می بینم و رقابت سالمی میان همه بازیکنان تیم وجود دارد. نه فقط رقابت میان من، آنتونیو و خسوس که در تیم پایه ای است، بلکه درمیان تمام بازیکنان . تنها کاری که می توان انجام داد این است که در این رقابت سالم موفق بود، باید بیش از پیش تمرین کرد و دوباره برای بازیابی این اعتمادی که سرمربی تیم باید به تو داشته باشد، تلاش کرد.
    فلورنتینو برای تماشای بازی خیریه و دوستانه « پور لا ایلوسیون» به ورزشگاه آمده بود.این درحالی بود که قرار نبود این اتفاق بیفتد.این را به نوعی، حمایت پرس از تو،به عنوان کاپیتان تیمش می دانی ؟
    بعید می دانم که حضوراو برای تماشای این بازی، حمایت او از من بوده باشد؛ این را حمایت پرس از بازی «پور لا ایلوسیون» می دانم. چون تا زمانی که انگیزه و انرژی هست باید از آن لذت برد. من و شمایی که اینجا هستیم و افراد زیادی که مقابل دوربین ها نیستند، سالهاست که این بازی را برگزار می کنند. از این بابت از رئیس باشگاهم تشکر می کنم که برای تماشای این بازی به اینجا آمده بود و لحظات لذت بخشی را اینجا سپری کرد. فکر می کنم که او خوش گذشته، به هوادارانی که برای تماشای بازی آمده بودند هم همین طور
    معنی عکس «قطره ابی» که در اینستاگرام گذاشته بودی و نوشته بودی« قطره سنگ را می شکافد و باز می کند؛ نه به خاطر قدرتش، بلکه به خاطر استقامتش.»، چیست؟
    این یک جمله است.شهردار منطقه ای که در آن زندگی می کنم، برایم یک ایمیل فرستاد که مملو از این جملات بود. از این جمله خوشم آمد و به همین خاطر آن را همراه با یک عکس در صفحه اینستاگرامم گذاشتم. فقط چیزی بود که در آن لحظه خوشم آمده بود. همین و بس.
    هم تیمیهایت درمورد نیمکت نشینی ات چه گفتند؟
    هیچی. همه حمایتشان را نسبت به من ابراز کردند.البته همه ما از آنتونیو آدان هم حمایت کردیم. این مثبت ترین نکته در این تیم است. جدای از نتایجی که توسط تیم کسب شده و خوب و مطلوب نیستند، ما یک گروه انسانهای خیلی خوب را دورمان می بینیم. به همین خاطر هم هست که یک بازیکنی که بازی می کند و یک بازیکنی که بازی نمی کند، هر دو مورد حمایت قرار می گیرند.

رابطه ات با مورینیو چطور است؟
    رابطه مان صمیمی است و برای همدیگر سال نوی خوبی را آرزو کردیم

soltan cr7

2. کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

delαrαм♥8 (24th December 2012)

نام واقعی
    delαrαм
    استاتوس
    мeѕтro αlι ĸαrιмι
    شغل و حرفه
    انتظار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,842 بار در 1,791 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک
    اخی.......................چقدر اقایی....
    ﯾـﻪ ﻭﻗـﺘـﺎﯾﯽ ﺑـﺎﯾـﺪ " ﺑــَـــﺪ " ﺑـﺎﺷﯽ ... !!!
    ﺗـﺎ ﺑـﺪﻭﻧﻦ " ﺧـﻮﺏ ﺑـﻮﺩﻥ " ﻭﻇـﯿـﻔـﻪ ﻧـﯿـﺴـﺖ ... !!!
    ﻣــَــﺮﺍﻣـﻪ ! ﻣــَــﻌـﺮﻓـﺘـﻪ...