بعد از ادعای ناظر بازی درباره توهین بازیکن کاله به تماشاگران ارومیه/ موسوی: توهین؟م
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: بعد از ادعای ناظر بازی درباره توهین بازیکن کاله به تماشاگران ارومیه/ موسوی: توهین؟م

 1. #1


  محل سکونت
  ♥Shahsavar♥
  نام واقعی
  Mila Dam
  استاتوس
  Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
  شغل و حرفه
  دانشجو عمران
  بازیکن محبوب
  Karim Bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Brazil
  نوشته ها
  4,685
  تشکر
  6,728
  تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 8 تاپیک

  بعد از ادعای ناظر بازی درباره توهین بازیکن کاله به تماشاگران ارومیه/ موسوی: توهین؟م
  بعد از ادعای ناظر بازی درباره توهین بازیکن کاله به تماشاگران ارومیه/ موسوی: توهین؟مثل نقل و نبات به ما فحش می دادند

  ناظر بازی تیم های کاله و شهرداری ارومیه محمد موسوی را مقصر تمام اتفاقات رخ داده در این بازی جنجالی می داند.

  به گزارش خبرآنلاین؛خلیل یگانهمجد دبیر سازمان لیگ والیبال، محمد موسویعراقی را مقصر میداند. مقصر بدرفتاری تماشاگران ارومیه و نصفهونیمه ماندن بازی کاله با شهرداری ارومیه در هفته دوم دور برگشت لیگ. با این حال محمد موسویعراقی سرعتیزن تیم کاله ادعای او را رد میکند. او معتقد است نه توهینی کرده و نه مقصر است. عراقی که شمشیر را برای ناظر بازی هفته قبل از رو بسته، حتی تهدید به شکایت میکند.
  *آقای یگانه معتقد است بعضی بازیکنان تافته جدا بافته هستند که باعث گسترش بیاخلاقیها در لیگ میشوند.
  بعضیها آنقدر لطف دارند که این اتفاقات میافتد. یگانهمجد در والیبال در حدی نیست که این حرفها را بزند. او تنها ناظر بازی بود و وظیفه اصلیاش گزارش حقایق بازی بود. او چه حقی دارد درباره این مسائل صحبت کند؟ من تا کمیته انضباطی میروم و از او شکایت میکنم. ناظر بازی تنها باید وقایع بازی را گزارش کند. همین.
  *اما او معتقد است همهچیز آرام بود تا وقتی که تو توپ را شوت کردی.
  کجا جو سالن آرام بود؟ من فیلم بازی را میآورم که از اول بازی تماشاگران به ما مثل نقلونبات فحش میدادند. آن وقت آقا میگویند اتفاقی نیفتاده. اگر سنگی که به طرف فرهاد قائمی پرت شد به صورتش میخورد باید حداقل یک ماه در بیمارستان بستری میشد. این اتفاق نیست؟ آنها عرضه ندارند بازی را خوب برگزار کنند.
  *اما بعضیها میگویند کار تو توهین به تماشاگران ارومیه بوده؟
  من کاری به تیم روبهرو و تماشاگران آنها نداشتم. بعد از دو باری که دفاع شدم، من از دست پاسور خودمان عصبانی شدم که پاس کوتاه میداد. به کسی هم توهین نکردم. توپ را شوت کردم. از طرفی اگر پوئن میگرفتیم و من توپ را شوت میکردم شاید توهین بود اما پوئن را شهرداری گرفت نه ما. بعد هم داور کارت زرد نداد. تنها به کاپیتان گفت به من تذکر بدهد، وگرنه دفعه بعد کارت میگیرم. من حرکتی نکردم، فحش ندادم به آنها. دلیلی نداشت تماشاگران از این حرکت جری شوند. از طرفی تا به حال هزار بار این اتفاق در بازیهای دیگر افتاده. نمیگویم کار خوبی بود نه، اما برای همه عادی شده.
  *اینکه میگویند جو آرام بود، واقعاً جو از اول بازی آرام بود؟
  ما روز قبل از بازی برای تمرین رفتیم سالن، 200 نفر یک طرف سالن نشسته بودند و 200 تماشاگر هم طرف دیگر. هر چه دلشان خواست به ما گفتند. البته عبدالرضا علیزاده به ما گفته بود که چه شعارهایی میدهند. دقیقاً همان شعارهایی که علیزاده گفته بود را آنها میدادند. در ست دوم من خیلی خوب سرویس زدم و دو پوئن سرویس گرفتم. وقتی سومین بار برای سرویس رفتم، تماشاگران لیزر رنگهای آبی، سبز و قرمز میانداختند به چشم من. به ناظر هم که گفتم تنها رویش را برگرداند به طرف دیگر، بدون اینکه پشت میکروفون به تماشاگران تذکر بدهد. پدر و مادر من که بازی را از تلویزیون میدیدند، متوجه لیزر شده بودند. آنوقت نمیدانم ناظر چهکاره است. برای چه پول میگیرد؟ امنیت بازی با اوست.
  *درست است که ناظران به تیم شما اجازه بیرون رفتن از زمین را نداده بودند؟
  یگانه پنج دقیقه بعد از مسائلی که پیش آمد گفت بروید بیرون از سالن. بعد که ما رفتیم، به رختکن آمد و گفت من کی گفتم بروید بیرون؟ برگردید بازی کنید. بهروز عطایی از ناظران مسابقه خواست اگر کتباً بنویسند که برای بازیکنان ما خطری پیش نمیآید به زمین برگردیم اما آنها حاضر به این کار نشدند. حتماً میدانستند قرار است چه اتفاقاتی در زمین رخ دهد که این کار را نکردند.
  *یعنی معتقدی کارت اشتباه نبوده؟
  نه من کارم اشتباه بوده اما شرایط مرا ببینید؟ وقتی مدام نور لیزر به چشمت میاندازند، ناسزا میشنوی، دو بار که دفاع شدم، همه اینها فشار زیادی را وارد کرد و من از کوره در رفتم. توپ را توی زمین خودمان شوت زدم، نه به زمین حریف. در واقع میخواستم توپ را بزنم بیرون، شوت کردم. من که کری نخواندم، فحش ندادم، بیادبی هم نکردم که بگویم من مقصرم. من اشتباه کردم اما نباید با این حرفها به تماشاگر حق بدهیم بدرفتاری کند. فوتبالیستها هم این کار را میکنند اما باید تماشاگران سنگ و کلوخ بر سر آنها بریزند؟ مطمئن باشید وقتی این رفتار را تماشاگران ارومیه انجام میدهند و فدراسیون هیچ برخوردی نمیکند اگر تیمی به آمل بیاید تماشاگران آملی رفتار بدتری انجام میدهند. در حالی که والیبالیستها چه ملیپوش و چه باشگاهی سرمایه محسوب میشوند و باید از آنها مراقبت شود.
  *دو هفته قبل با درگیری بین بازیکنان پیشگامان و آلومینیوم، آقای داورزنی گفت بیاخلاقها در تیمملی جایی ندارند، حالا خیلیها معتقدند تو بهخاطر کاری که کردی نباید به تیمملی دعوت شوی. هرچند رئیس فدراسیون از تو دفاع کرده.
  برای اردوی تیمملی هیچکس حق اظهارنظر ندارد. ولاسکو از نظر فنی بازیکن را دعوت میکند و رئیس فدراسیون هم از نظر اخلاقی تأیید. من هم حق ندارم بگویم حق من هست یا نیست. البته اگر کسی بگوید دوست ندارد به تیمملی دعوت شود، دروغ میگوید. من تا به حال برای تیمملی بازی کردهام و خدا را شکر که در موفقیتها هم سهم دارم. اگر باز هم خواستند من هستم. اگر نخواستند هم مشکلی ندارم، من الکهایم را آویختهام.
  *فکر میکنی کمیته انضباطی نتیجه را به نفع چه تیمی اعلام کند؟
  ما کاری به نتیجه بازی نداریم. حتی باخت 3 – صفر را برای این بازی گذاشتهایم. با این حال میگویم با این شرایط باز کاله قهرمان لیگ امسال میشود.
  *فکر میکنی چه کار باید کرد که وضعیت تماشاگران والیبال بدتر از این نشود؟
  ما هر شهرستانی میرویم مشکل داریم. فحاشی میکنند، اما ناظران انگار نه انگار. اگر برخورد نکنند اوضاع وحشتناک میشود. باید جلوی این کار را بگیرند وگرنه شاید پسفردا اتفاقی بیفتد که هیچکس جوابگویش نباشد. باید برخوردها طوری باشد که تماشاگران متنبه شوند نه اینکه به آنها حق بدهند. البته باید با بازیکن خاطی هم برخورد شود. اگر حالا سکه، فندک و پیچ میاندازند، فردا کلوخ میزنند و شاید بعدها چاقو بزنند. استادیوم فوتبال نیست که سنگ بزنند به سر و چشم بازیکنان نخورد. بعد هم اتفاق یک بار میافتد.  soltan cr7


 2. #2


  محل سکونت
  ♥Shahsavar♥
  نام واقعی
  Mila Dam
  استاتوس
  Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
  شغل و حرفه
  دانشجو عمران
  بازیکن محبوب
  Karim Bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Brazil
  نوشته ها
  4,685
  تشکر
  6,728
  تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 8 تاپیک
  فقط کاله مازندران  soltan cr7


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا