باید علیه بازیکنان پرسپولیس کیفرخواست صادر شود/ حبس و شلاق در انتظار شیث و نصرتی؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: باید علیه بازیکنان پرسپولیس کیفرخواست صادر شود/ حبس و شلاق در انتظار شیث و نصرتی؟

نام واقعی
    hamidreza
    شغل و حرفه
    دانشجوی رشته نرم افزار
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 426 بار در 181 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

باید علیه بازیکنان پرسپولیس کیفرخواست صادر شود/ حبس و شلاق در انتظار شیث و نصرتی؟

یک قاضی دادگاه کیفری استان تهران گفت: قاعدتاً باید علیه بازیکنان متخلف پرسپولیس کیفرخواست صادر شود و بر اساس قانون مجازات اسلامی حبس تا 2 ماه و 74 ضربه شلاق مجازات رفتار خلاف عفت عمومی است.
    ولیالله حسینی درباره رفتار غیراخلاقی بازیکنان پرسپولیس در میان بازی اظهار داشت: قاعدتا باید علیه آنها کیفرخواست صادر شود. وی با بیان اینکه ماده 638 قانون مجازات اسلامی در دو بخش به این موضوع میپردازد خاطرنشان کرد: در قسمت اول این ماده قانونی آمده است که هرکس که علنا در انظار، اماکن عمومی و معابر به عمل حرامی تظاهر کند مجازات خواهد شد.

حسینی گفت: ذکر عنوان انظار، اماکن و معابر عمومی از جنبه تمثیلی است و در حال حاضر ورزشگاه و دوربینهای تلویزیونی هم شامل این موضوع میشوند.

این قاضی دادگاه کیفری استان تهران گفت: در ادامه این ماده قانونی آمده است اگر عمل این فرد دارای کیفر نباشد اما عفت عمومی را جریحهدار کند حبس از 10 روز تا 2 ماه یا مجازات 74 ضربه شلاق برای او در نظر گرفته خواهد شد.
    وی اظهار داشت: این نوع حرکات در همه کشورها تحت عنوان جرایم ضدعفت عمومی شناخته میشود.

قاضی دادگاه کیفری استان تهران گفت: ممکن است زن و شوهری با این توجیه که به هم محرم هستند در ملاء عام اقدام به عملی کنند که خلاف عفت عمومی باشد.

حسینی با بیان اینکه انجام رفتارهای ناشایست و خلاف عفت عمومی مقابل چشم هزاران تماشاگر و دوربینهای تلویزیونی بسیار بدتر است گفت: باید با این افراد برخورد قضایی شود.

2. کاربر مقابل از hamidreza_red عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

haniyeh (1st November 2011)

نام واقعی
    fateme
    شغل و حرفه
    همه فن حریف!!!!!!!
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 237 بار در 131 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    کم خجالت بدین آدم میکشتن اینجوری نمی شد شانس ماس فقط تمومش کنید خسته شدم از بس که تو این چند روز شنیدم
    من در سرزمینی زندگی میکنم که به زبانش"پارسی" است
    اما به آن فارسی میگویند
    چون عرب "پ" ندارد

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    من اگه مربی پرسپولیس بودم شیث و نصرتی را اخراج میکردم...من به عنوان یک پرسپولیسی حاضرم پرسپولیس دسته دو بره ولی دیگه از این دو احمق استفاده نکنه...برای بازی پرسپولیس ،ذوب برنامه ی جالبی برا این دو دارم.