اميدوارم پرسپوليس در نيم فصل دوم شروع خوبي داشته باشد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اميدوارم پرسپوليس در نيم فصل دوم شروع خوبي داشته باشد

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

اميدوارم پرسپوليس در نيم فصل دوم شروع خوبي داشته باشد

يحيي گل محمدي اميدوار است پرسپوليس در نيم فصل دوم ليگ برتر فوتبال هم مثل جام حذفي شروع خوبي داشته باشد.
    سرمربي پرسپوليس در نشست خبري پيش از بازي تيمش برابر نفت آبادان، اظهار کرد: ميدانيم که فردا بازي سختي داريم، نفت در انتهاي جدول است و براي گرفتن امتياز در اين بازي هر کاري ميکند. در فصل نقل و انتقالات هم خوب يارگيري کرده و با قدرت مضاعف به مصاف ما ميآيد.
    وي افزود: نکته مهم براي ما اين است که بازي قبل (برد 6 بر صفر مقابل ملوان) را فراموش کنيم و تمرکز خود را روي اين بازي بگذاريم تا بتوانيم مثل جام حذفي در ليگ هم شروع خوبي داشته باشيم.
    گل محمدي درباره بازي تيمش برابر ملوان گفت: واقعا بازيکنان ما خوب بازي کردند، خودمان هم انتظار نداشتيم که شش گل به ملوان بزنيم، اما همه همت کردند تا اين نتيجه به دست آمد. بازيکنان ما ميخواستند که خيلي از چيزها را ثابت کنند، اميدوارم که همين روند را ادامه دهيم و با قدرت و صلابت در بازيهاي بعد حاضر شويم.
    سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که فکر ميکنيد با زدن شش گل به ملوان هواداران را با تيم خود آشتي دادهايد، گفت: تماشاگر دوست دارد فوتبال زيبا ببيند. فکر ميکنم ما در ادامه ليگ بتوانيم بازيهاي زيباي را انجام دهيم و اگر اين اتفاق بيفتد، صددرصد تماشاگران لذت مي برند. مهم بردن نيست، مهم تلاش و کوشش زياد براي کسب پيروزي است.
    وي با اشاره به اين که قاضي به دليل مصدوميت به اين بازي نميرسد و تنها غايب پرسپوليس است، درباره وضعيت مهدوي کيا گفت: سرماخوردگي او بهتر شده و دو، سه جلسه با ما تمرين کرده است و امشب هم در اردوي تيم حضور دارد.
    گل محمدي درباره ناراحتي کاظميان پس از جدايي از پرسپوليس گفت: به هر حال فوتبال حرفهاي همين است. من با جواد زندگي کردهام. روز گذشته هم به او زنگ زدم، اما او جواب من را نداد. هر جا باشد او را دوست دارم و برايش آرزوي موفقيت ميکنم. به هر حال اين مسايل در فوتبال پيش ميآيد، خودم من هم زماني که در اوج بودم از پرسپوليس کنار گذاشته شدم. شايد اين موضوع فرصتي براي بازيکنان جدا شده باشد تا دوباره خود را احيا کنند.
    سرمربي پرسپوليس درباره انتقادهايي که از جذب مارکو پروويچ ميشود، گفت: متاسفانه درباره اين بازيکن اطلاعات غلط دادهاند، او بعد از عمل جراحي که داشته 40 بازي براي ستاره سرخ انجام داده است.
    گل محمدي در پايان در پاسخ به اين سوال که به نظر ميرسد با پروين مشکل داشتيد و به همين خاطر نميتوانيد با هم کار کنيد؟ گفت: اين طور نيست. مشکلي با پروين ندارم، من جلسهاي با او داشتم و از نظرات خوبش استفاده کردم. بالاخره پروين بزرگ ما است و احترامش واجب است. اميدوارم که همه پيشکسوتان در اين مقطع به پرسپوليس کمک کنند.

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

2. کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

pouya_red (24th December 2012)