تقدیر خداوند!!!!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: تقدیر خداوند!!!!

نام واقعی
    کیان
    استاتوس
    تو فکر میکنی عوض شدم؟؟؟
    شغل و حرفه
    EMS
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,848 بار در 306 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

تقدیر خداوند!!!!

آرتور اِش “Artur esh” ستاره سیاهپوست تنیس جهان که قهرمانی در مسابقات جایزه بزرگ ویمبلدون را در کارنامه درخشان ورزشی اش دارد در سال ۱۹۸۳ مصادف با ۱۳۶۲ به سبب خون آلوده ای که هنگام عمل جراحی قلب به وی تزریق کرده بودند با بیماری HIV درگذشت. هنگامی که مشخص شد او به بیماری HIV مبتلا گشته صدها هزار نامه از هوادارانش در سراسر دنیا برای همدردی و حمایت برایش ارسال شد.
    در یکی از نامه ها با طعنه از وی پرسیده شده بود که : چرا خدا تو را برای گرفتار شدن به این بیماری ناعلاج انتخاب کرده است ؟
    آرتور بسیار در این باره اندیشید ، سپس چنین جوابی داد : “دوست مهربانم در سراسر این گیتی پهناور حدود ۵۰ میلیون کودک شروع به بازی تنیس می کنند ، ۵ میلیون نفر بازی کردن تنیس را یاد می گیرند ، ۵۰۰ هزار نفر تنیس باز حرفه ای می شوند ، ۵۰ هزار نفر در مسابقات تنیس در سطوح مختلف بازی می کنند ، ۵۰۰۰ نفر در مسابقات حرفه ای شرکت می کنند ، ۵۰۰ نفر در مسابقات مقدماتی گرند اسلم “Grand slem” شرکت می کنند ، ۵۰ نفر به مسابقه ویمبلدون راه می یابند ، ۴ نفر به نیمه نهایی و ۲ نفر به مسابقه نهایی می رسند و سر انجام یک نفر پیروز می شود. وقتی من برنده تنیس ویمبلدون شدم ، هرگز از خدا نپرسیدم که : چرا من ؟ و امروز که در بستر بیماری افتاده ام و درد سراپای وجودم را گرفته نیز نباید از خدا بپرسم : چرا من ؟

2. 9 کاربر مقابل از salami2050 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

123 (7th June 2013), Aki (8th June 2013), ali (10th June 2013), BaRaN 2Ms (26th December 2012), haniyeh (26th December 2012), IVI0I-I@IVIIVI@D (26th December 2012), jak1 (8th July 2013), jojo2 (4th June 2013), SaEeD_ReD (26th December 2012)

نام واقعی
    محمد
    شغل و حرفه
    دانشجو
    تشکر شده 792 بار در 265 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    چرا من؟