3 خبر از باشگاه پرسپوليس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: 3 خبر از باشگاه پرسپوليس

 1. #1


  محل سکونت
  مشـــــــهد ♥
  نام واقعی
  همون ســــارا !
  استاتوس
  خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
  شغل و حرفه
  محصـــل :|
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,531
  تشکر
  7,196
  تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 53 تاپیک

  3 خبر از باشگاه پرسپوليس

  ژوزه پيش از آنكه خودش از ايران برود، شكايتش را به فيفا فرستاد و با توجه به مستنداتي كه دارد، فكر نميكنم به راحتي محكوم شود
  *مربي دروازهبانهاي تيم فوتبال داماش گيلان که قرار است به تيم فوتبال پرسپوليس ملحق شود با هماهنگي صورت گرفته ديرتر از موعد مقرر به اين تيم ميپيوندد.
  توافقات لازم بين دو باشگاه پرسپوليس و داماش گيلان انجام شده و"ژوزه کاتيانو مندز"، مربي دروازهبانهاي تيم فوتبال داماش گيلان تا پايان فصل به جمع سرخپوشان ملحق خواهد شد. البته اين مربي برزيلي در تماسي که با مسئولان پرسپوليس داشت به علت سفر به خارج از کشور براي تعطيلات ژانويه از آنها مهلت خواست تا چند روز ديرتر و با تاخير به جمع سرخپوشان ملحق شود. مسئولان باشگاه پرسپوليس نيز با اين درخواست موافقت کردند.

  اين مربي برزيلي قرار است جانشين احمد ناجي مربي سابق دروازه‎بانهاي پرسپوليس شود.
  * پرونده اين دعواي تازه هنوز زير ذرهبين فيفا نرفته، پرسپوليسيها مانوئل ژوزه را محكوم و خود را برنده ميدانند. اتفاقي كه مدير برنامههاي مرد پرتغالي خيلي به آن مطمئن نيست: «ژوزه پيش از آنكه خودش از ايران برود، شكايتش را به فيفا فرستاد و با توجه به مستنداتي كه دارد، فكر نميكنم به راحتي محكوم شود. البته بررسي اوليه اين پرونده حدود 3 ماه طول ميكشد اما موضوع اين است كه فيفا به خاطر دلسوزي براي يك باشگاه، قوانين خود را زير پا نميگذارد. مانوئل ژوزه حتما دليل قانعكنندهاي داشته كه شكايت كرده و اينقدر محكم پاي اين شكايت ايستاده.» از حرفهاي باشگاهنشينهاي پرسپوليس اينطور برميآيد كه خيلي هم بيميل نيستند با متهم كردن ژوزه به زير پا گذاشتن مسائل اخلاقي و انضباطي و شايد حتي سلامت جسمي، روند پرونده را به سود خود برگردانند. حال آنكه رحيمي مدير برنامههاي اين مربي معتقد است كه چنين امكاني اصلا وجود ندارد: «يكسري مسائل اگر در قرارداد عنوان نشده باشد براي پرسپوليس قابل استناد نيست و مانوئل ژوزه هم آنقدر بيتجربه نيست كه بدون توجه به آنها ول كند و برود. من به لحاظ قانوني و اخلاقي نميتوانم مفاد قرارداد ژوزه با پرسپوليس را بازگو كنم اما همينقدر بگويم كه او براي امضاي اين قرارداد، يك ماه با وكيلش مشورت و قراردادش را بررسي كرد. آن موقع حتما به فكر اين روزهايش بوده كه الان هم با خيال راحت شكايت كرده و از ايران رفته است
  *از پيش برنده بودن، همان تصوري است كه با تكيه بر آن، پرسپوليس فصل را شروع كرد و در دعواي امروز با ژوزه، همچون يك اصل تغييرناپذير باشگاه را پيش ميراند. اول بار، محمد رويانيان بود كه پيروزي پرسپوليس در پرونده اين درگيري تازه را پيشبيني كرد. ميگفت هر كاري ميكند تا بيش از 40 درصد از پول قرارداد گرانقيمت مانوئل ژوزه را به او نپردازد. ادعاي امروزش اما جالبتر است وقتي كه ميگويد: «حالا كه كار به شكايت رسيد، نه تنها هيچ پولي به ژوزه نميدهيم بلكه يك چيزي هم از او خواهيم گرفت.»
  انگار نه انگار كه باشگاه و باشگاهنشينها پادرمياني فيفا را از خدا ميخواستند تا حالا حالاها مجبور نباشند به خاطر مربي كه روياهايشان را دستنيافتنيتر كرده، دست به جيب شوند.
  غافل از اينكه قرارداد پر و پيمان مانوئل ژوزه خودش محكمترين دليل است براي محكوم شدن پرسپوليس در اين دعوا.
  مرد پرتغالي پيش از آنكه بهانهاي دست باشگاه بدهد، شكايتنامه خود را به فيفا رساند، نامه فسخ قراردادش را در تعطيلي يك جمعه به صندوق پستي باشگاه پرسپوليس انداخت و بعد هم بيسر و صدا ايران را ترك كرد. عجيب اينكه پرسپوليسيها هنوز نه از بابت شكايت او به اطمينان رسيدهاند و نه درباره اينكه آيا ژوزه واقعا از ايران رفته يا نه. حال آنكه اين مربي چند روزي است كه به پرتغال رسيده و شكايتش هم در ساختمان فيفا در نوبت بررسي است. دليل آسودگي خاطر او هم چيزي نيست جز ماده 14 قانون نقل و انتقالات فيفا كه گفته يك بازيكن يا مربي حرفهاي اگر پرداخت حقوقش سه ماه به تعويق بيفتد، اين حق را دارد كه قراردادش را يكطرفه كند. البته به شرطي كه تا آن موقع، دريافتياش كمتر از نيمي از مبلغ قرارداد او باشد. درست مثل مانوئل ژوزه كه هم پرداخت حقوقش 4 ماه به تعويق افتاده و هم اينكه دريافتياش هنوز به نصف نرسيده است.با اين همه، پرسپوليس هم شكايت مرد پرتغالي را بيپاسخ نگذاشته و لايحهاي را كه پيشتر براي تهديد ژوزه تنظيم كرده بود، تا پيش از تعطيلي آخر هفته اروپا به فيفا خواهد فرستاد.
  پرسپوليس نه تنها از ژوزه، بلكه از دستياران او هم به فيفا شكايت خواهد برد و نخستين اعتراضشان هم به همين فسخ يكطرفه قرارداد است. اعتراضي كه مصطفي شكري در نقش مشاور حقوقي باشگاه اينطور آن را مطرح كرده: «ژوزه در نامهاي كه به باشگاه فرستاده، از واژه Termination استفاده كرده كه به معني پايان و فسخ قرارداد است.
  او به طور واضح حرفي از استعفا نزده اما استعفا هم نتيجهاش همين فسخ قرارداد است ديگر. اينكه به او گفته شد سر تمرين نيايد به معني فسخ قرارداد نيست اما ژوزه ميخواست كاري كند كه مردم فكر كنند اخراج شده.»
  دعواي پرسپوليس و ژوزه اما به همين جا ختم نميشود و باشگاه انگار بدش نميآيد با متهم كردن مانوئل ژوزه، از او و اين پرونده امتياز بگيرد. اين محتملترين تعبيري است كه ميتوان از صحبتهاي مشاور حقوقي پرسپوليس داشت: «مواردي هست كه پرسپوليس ميتواند با استناد به آنها قرارداد را فسخ و طلب خسارت كند. ژوزه تخلفاتي داشته كه يكي از آنها غيبتهاي غيرموجه است. ژوزه ديگر اراده و تواني براي حضور در پرسپوليس نداشت و قانون ميگويد اگر براي باشگاه محرز شود كه مربياش سلامت جسمي نداشته يا در مواردي مرتكب بيانضباطي و بياخلاقي شده، حق دارد قرارداد او را فسخ كند. مانوئل ژوزه هم نقض قرارداد كرده و ما حق شكايت را براي باشگاه پرسپوليس محفوظ ميدانيم كه اگر موضوع در فيفا به درستي مديريت شود، مطمئنا ما برنده خواهيم شد.» اينكه باشگاهنشينهاي پرسپوليس – كه حتي از گنجاندن يك بند براي بركناري احتمالي سرمربيشان در قرارداد او عاجز بودهاند – با كدام استدلال خود را از پيش برنده ميدانند خود جاي سوال دارد؛ حال آنكه 5 سال پيش هم وقتي پرونده شكايت رافائل ادرهو در جريان بود و به كسر 6 امتياز از پرسپوليس منجر شد همين مشاوران امروز، دفاع از حق و حقوق باشگاه را به عهده داشتند و حرفهاي آن روزهايشان هم نسخهاي بود مشابه به آنچه درباره شكايت مانوئل ژوزه از زبان آنها ميشنويم.


  ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
  گفتـمـ : 9 حــرفـ !
  گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
  گـفتمـ : آره
  مگـ
  PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟ 2. 2 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ali asghar (27th December 2012), MINA (27th December 2012)

 3. #2


  محل سکونت
  ₦ ₳ Ḯ Ɽ
  نام واقعی
  MINA
  استاتوس
  ...Pbt...
  شغل و حرفه
  DaNeShJoO
  بازیکن محبوب
  Karim bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  4,013
  تشکر
  5,054
  تشکر شده 4,695 بار در 1,978 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 29 تاپیک
  خدا رحم کنه

  با چ سختی ژوزه اومد حالا با چ سختی باید از شکایتش راحت شیم!!!!!!!!

  مربی داماش خوفه؟؟؟؟
  ایشالا که بتونه ب تیم کمک کنه....


 4. #3


  محل سکونت
  ایران
  نام واقعی
  nima
  استاتوس
  10دقیقه10نفر برای ما کافیست
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | NetherLand
  نوشته ها
  3,968
  تشکر
  3,083
  تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 6 تاپیک
  ایشا... وضع تیممون درست بشه

 5. #4


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  سیدحامد
  استاتوس
  *
  شغل و حرفه
  کارمند/الکترونیک
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  5,443
  تشکر
  5,733
  تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  باید منتظر باشیم ببینیم کی 6 امتیاز ازمون کم می کنن

 6. #5


  نام واقعی
  عباس زارعی
  استاتوس
  فقط پرسپولیس
  بازیکن محبوب
  Emon Zayed
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Argentina
  نوشته ها
  2,156
  تشکر
  1,726
  تشکر شده 1,454 بار در 729 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  فقط برد تیمه که اوضاع رو بهتر میکنه

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا