مدیران باشگاه قصد ندارند در بازار نقل و انتقالات زمستانی خریدهای چندان گران قیمتی انجام بدهند و از مانچینی خواسته اند بودجه ای که در اختیارش قرار می گیرد را به خوبی مدیریت کند


سایت گل- مدیران باشگاه منچسترسیتی به روبرتو مانچینی، سرمربی این تیم اعلام کرده اند که بودجه چندانی برای انجام خریدهای زمستانی در اختیار نخواهد داشت.

سیتی فصل چندان خوبی را سپری نکرده؛ آنها بعد از حذف از چمپیونزلیگ در همان مرحله گروهی، در لیگ برتر نیز 7 امتیاز با منچستریونایتد صدرنشین فاصله دارند.
با این وجود، مدیران باشگاه قصد ندارند در بازار نقل و انتقالات زمستانی خریدهای چندان گران قیمتی انجام بدهند و از مانچینی خواسته اند بودجه ای که در اختیارش قرار می گیرد را به خوبی مدیریت کند.
در چند هفته اخیر شایعات زیادی در مورد پیوستن بازیکنان مختلف به سیتی منتشر شده اما در داخل باشگاه، خبری از برنامه ریزی برای خریدهای بزرگ نیست. ارتباط باشگاه با مانچینی در زمینه نقل و انتقالات از طریق تکسیکی بگیریستاین، مدیر فوتبالی باشگاه، صورت می گیرد اما فران سوریانو، مدیر اجرایی باشگاه، نیز نظر موثری در این زمینه دارد.
نتایج اخیر ( سه پیروزی در 9 دیدار اخیر در همه رقابت ها)، فشارها روی مانچینی را افزایش داده اما آنها قصد ندارند با به خدمت گرفتن ستاره های جدید، تیم شان را به مسیر پیروزی برگردانند. البته با این وجود ممکن است سیتی در ژانویه به هر حال برای خرید ایسکو، ستاره جوان مالاگا، اقدام کند.
باشگاه مالاگا برای فروش این بازیکن 17.5 میلیون یورو در نظر گرفته که برای بازیکنی با کیفیت ایسکو، مناسب به نظر می رسد و مطمئنا منچسترسیتی از خرید او پشیمان نخواهد شد.
به هر حال علی رغم سیاست ریاضتی باشگاه منچسترسیتی، آنها به دقت شرایط ایسکو را زیر نظر دارند و در صورتی که احساس کنند ممکن است او را از دست بدهند یا با تمدید قراردادش با مالاگا، قیمت این بازیکن افزایش پیدا کند، زودتر برای خرید او اقدام خواهند کرد.