مربي تيم فوتبال صباي قم گفت: تيم ما با استفاده از بازيکنان باهوش خود شرايط بسيار خوبي براي بازي با ذوب آهن و کسب سه امتياز دارد و با اين پيروزي از نيمه پايين جدول ليگ جدا خواهيم شد.

ناصر بختياري زاده اظهار کرد: اينکه بعد از هفتهها تمرين توانستيم در نخستين ديدار خود در دور برگشت ليگ برتر فوتبال باشگاههاي کشور برابر پيکان تهران بازي خوبي را ارائه کنيم و با کسب سه امتياز به آينده اميدوارم باشيم، خوب است اما اين هفته بايد ذوب آهن را هم ببريم.

وي تصريح کرد: اين روزها تمام بازيکنان ما تلاش خود را براي تشکيل تيمي قوي و مدعي در مسابقات نيم فصل دوم ليگ برتر فوتبال باشگاههاي کشور به کار گرفتهاند و اين جدا شدن از نيمه پايين جدول رقابتهاي ليگ امسال را نويد ميدهد.

مربي تيم فوتبال صباي قم در ادامه به مسابقه تيمش با پيکان تهران در هفته نخست دور برگشت ليگ برتر اشاره کرد و بيان داشت: همانگونه که انتظار داشتيم بازيکنان صبا به خوبي فرامين کادر فني را در زمين مسابقه اجرا کردند و توانستند توان خود در بازيهاي دور برگشت را به خوبي نشان دهند.

وي با بيان اينکه تيم ما هنوز به زمان بيشتر نياز دارد، تاکيد کرد: به هيچ عنوان نبايد نتيجه کسب شده در مقابل تيم پيکان تهران و کسب اين پيروزي شيرين در آغاز دور برگشت را پايان کار تلقي کرد زيرا بايد با قدرت بيشتر به ديدار ساير حريفان برويم، ضمن اينکه تيم ما با ترکيبي از بازيکنان جوان و با تجربه قطعاً تيمي خوب در نيم فصل دوم ليگ امسال خواهد بود.

بختياري زاده ادامه داد: در مسابقه با تيم ذوب آهن اصفهان، بازيکنان تيم صباي قم باهوش و فرصت طلب نشان خواهند داد و بايد از موقعيتهاي به دست آمده در مقابل حريف به خوبي بهره برده و بتوانيم در اين ديدار سه امتياز را کسب کنيم.

وي در خصوص وضعيت بازيکنان تيم فوتبال صباي قم اظهار داشت: اعضايي که در حال حاضر در تيم ما حضور دارند همگي در آمادگي به سر ميبرند و تيمي يکدست و قوي به نام صباي قم تشکيل دادهاند که با کمي هماهنگي و اعتماد به نفس بيشتر به خصوص در بين بازيکنان جوان، قطعاً در ديدار هفته نوزدهم مقابل تيم ذوب آهن اصفهان نيز پيروز ميشويم.

مربي تيم فوتبال صباي قم افزود: قطعاً نياز ما براي جدايي از نيمه پايين جدول ردهبندي مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاههاي کشور اين است که از مجموعه تيم اعم از مديريت، کادر فني و بازيکنان تيم به خوبي حمايت شود تا با آرامش خاطر به مصاف حريفان برويم.

ديدار صباي قم و ذوب آهن از ساعت 14 روز يکشنبه دهم دي ماه در ورزشگاه يادگار امام قم برگزار ميشود.