ستاره کلمبیایی باشگاه اتلتیکومادرید هم در این فصل جایزه ای را مال خود خواهد کرد.


رادامل فالکائو، ستاره کلمبیایی باشگاه اتلتیکومادرید در سالن «گلوب ساکر اوواردز»، جایزه بهترین بازیکن دنیا را مال خود خواهد کرد. این مراسم روزهای شنبه و یکشنبه در دوبی برگزار می شود و ببر کلمبیایی اتلتیکومادرید جایزه بهترین بازیکن دنیا را به خود اختصاص خواهد داد. زدن 49 گل در سال 2012 نشان دهنده عملکرد خوب فالکائو در طول سال گذشته میلادی بود. او به علاوه در طول این فصل دو عنوان قهرمانی با اتلتیکو رسید که خود فالکائونقش پررنگی در کسب این جامها داشت. دو گل او در فینال لیگ اروپا و هت تریکش در سوپرجام اروپا، باعث شد تا او و اتلتیکو سال2012 را با خاطره خوبی به پایان ببرند.
به همین خاطر هم هست که او به جایزه گلوب ساکر اوواردز رسیده و به دوبی سفر خواهد کرد تا این جایزه را دریافت کند و دیرتر از سایر بازیکنان اتلتیکومادرید به اردوی زمستانی تیمش خواهد پیوست.تمرینات اتلتیکومادرید از شنبه آینده آغاز خواهد شد ولی او از روز یکشنبه یعنی 30 دسامبر به اردوی تیمش ملحق خواهد شد.
علاوه بر فالکائو، اتلتیکوهم نامزد کسب عنوان بهترین باشگاه سال است که در این راستا با چلسی، باته بوریسوف و یوونتوس رقابت خواهد کرد. به همین خاطر هم میگل آنخل خیل مارین، مشاور اتلتیکو همراه با فالکائو به دوبی رفته است.
جالب اینجاست که اریک آبیدال هم به دوبی سفر کرده تا دراین مراسم حضور داشته باشد..این دوره سوم اهدای جایزه گلوب ساکر اوواردز است و آبیدال و ساندرو روسل هم در بخش های مختلفی از این مراسم شرکت خواهند کرد . قرار است روسل در یکی از کنفرانس ها سخنرانی کرده و درمورد مدل مدیریت و ارزشهای بازیکنان اسپانیایی به صحبت بپردازد.