سرمربی پرتغالی برای شرکت در یک همایش فوتبالی درکنار پلاتینی و مارادونا به امارات سفر کرده است

سایت گل- ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی رئال مادرید دیروز همراه با ژرژ مندس و پسرش وارد شهر دوبی شد تا درکنفرانسی فوتبالی دراین شهر شرکت کرده و جایزه گلوب ساکر اوورادزش را نیز دریافت کند.

سرمربی پرتغالی بلافاصله بعد از ورود به فرودگاه دوبی به شدت درکانون توجهات قرار داشت. با وجود نه چندان مطلوب رئال در هفته های اخیر لالیگا، این طور به نظر می رسد که مورینیو مثل همیشه محبوب است .دراین میان ابهامات زیادی درمورد آینده او برروی نیمکت مربیگری رئال به گوش میرسد و البته مورینیو هم در پاسخ به سوالات خبرنگاران اماراتی به این نکته اشاره کرده که زمان مناسبی برای صحبت درمورد آینده اش نیست.

مورینیو امروز در کنفرانسی که در هتل ماریوت خواهد داشت، توضیحات بیشتری درمورد شرایط خواهد داشت. در این جلسه او و مارادونا سخنرانی خواهند کرد و از تجربیاتشان به عنوان برندگان جام های بین المللی صحبت خواهند نمود.این روزها رویدادهای فوتبالی زیادی در دوبی برگزار می شود و همین هم علت اصلی سفر مورینیو به امارات بوده؛ تا علاوه بر سخنرانی دراین جلسه ، جایزه بهترین سرمربی سال 2012 به انتخاب گلوب ساکر اوواردز را نیز دریافت کند.
حضور مورینیو در دوبی در رسانه های خبری، تصویری و نوشتاری امارات سرو صدای زیادی به پا کرده و مطمئنا او تا ساعاتی دیگر با ناصر الخلائیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن نیز دیدار خواهد کرد و درمورد آینده ورزشی این باشگاه فرانسوی صحبت هایی مطرح خواهد شد. بعد از این، مورینیو از دوبی به مادرید بازخواهد گشت تا از روز یکشنبه شاهد آغاز تمرینات تیمش باشد.