آندره آ استراماچوني، سرمربي اينتر، اعلام کرد که آماده است تا بار ديگر از وسلي اسنايدر در ترکيب اصلي تيمش استفاده کند.

ستاره هلندي نرآتزوزي بعد از اينکه پيشنهاد تمديد قرارداد با اينتر به شرط کاهش دستمزد را نپذيرفت، از ترکيب تيم کنار گذاشته شد و انتظار مي رود در بازار نقل و انتقالات زمستاني اينتر را ترک کند.

با اين وجود، استراماچوني اعلام کرد اگر مشکلات خارج از زمين اسنايدر حل شود، مي تواند به ترکيب اينتر بازگردد.

او در گفتگو با اسپورت مديا ست گفت:" اسنايدر؟ من اطمينان مي دهم که نظرم را در مورد تغيير بدهم. پيراهن او آماده است."

اين مربي جوان همچنين در مورد اتفاق بزرگي که در سال 2012 برايش رخ داد و از سرمربي تيم جوانان اينتر به سرمربي تيم اول باشگاه ارتقا پيدا کرد، گفت:" سال 2012 زندگي من را تغيير داد. امسال، سال فوق العاده اي بود. مي خواهم براي سال 2013، يک هديه براي رئيس موراتي بخرم.

فکر مي کنم مي توانم به عملکرد امسال مان، 7 از 10 بدهم. ما در مجموع خوب کار کرديم و هنوز هم براي رسيدن به قهرماني ها مي جنگيم. ما مي توانيم در يک جام معتبر به قهرماني برسيم."

اينتر در حال حاضر با 9 امتياز فاصله نسبت به يوونتوس، در رتبه چهارم سري آ قرار دارد.