باشگاه يوونتوس قصد دارد پيشنهادي جديد و 7 ميليون يورويي براي خريد فرناندو يورنته، مهاجم اتلتيک بيلبائو ارائه دهد.

به نقل از سايت گل، بيانکونري سخت به دنبال به خدمت گرفتن يک مهاجم جديد است و اين ملي پوش اسپانيايي يکي از گزينه هاي اصلي آنها محسوب مي شود. آنها پيش از اين پيشنهادي 4 ميليون يورويي به باشگاه باسکي براي خريد يورنته ارائه داده بودند که رد شده بود.

اگرچه قرارداد اين بازيکن با بيلبائو در پايان فصل جاري به اتمام مي رسد اما جوزپه ماروتا قصد دارد هرچه زودتر او را به تيمش اضافه کند و اميدوار است تا با ارائه يک پيشنهاد 7 ميليون بتواند اين انتقام را عملي کند.

ماروتا مطمئن است که اين پيشنهاد مي تواند مديران بيلبائو را به انجام اين انتقال راضي کند و در صورتي که اين اتفاق رخ ندهد، در نهايت اين بازيکن در پايان فصل با انتقالي آزاد راهي تورين خواهد شد.

در چند ماه اسامي مهاجمان زيادي در اطراف باشگاه يوونتوس به گوش رسيد. آنها مدتي پيش براي خريد لواندوفسکي از دورتموند دست به کار شدند و همچنين شايعاتي در مورد پيوستن دروگبا به اين باشگاه منتشر شد.

آنها همچنين شرايط بازگرداندن مانولو گابيدياني که به طور رضي براي بولونيا بازي مي کند را بررسي مي کنند؛ هرچند کونته معتقد است اين بازيکن جوان همچنان بايد در تيمي کوچکتر کسب تجربه کند.