شينجي کاگاوا، ستاره ژاپني منچستريونايتد، در ديدار پيش رو مقابل وست بروم، به فهرست تيمش بازخواهد گشت.

او که در تابستان گذشته از دورتموند به منچستريونايتد پيوست، دو ماه قبل در ديدار برابر براگا در رقابت هاي چمپيونزليگ از ناحيه زانو مصدوم شد. ابتدا انتظار مي رفت که او تنها براي 4 ماه از ميادين دور خواهد بود اما روند بهبودي اش به خوبي پيش نرفت و مدت غيبت او طولاني تر شد اما فرگوسن اعلام کرد که اين بازيکن در ديدار اين هفته مقابل وست بروم مي تواند روي نيمکت بنشيند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" شينجي کاگاوا نياز به آمادگي دارد و به بازگشت نزديک شده است. بايد ببينيم او در تمرينات چه خواهد کرد و ممکن است او را در ديدار مقابل وست بروم روي نيمکت قرار دهم."

فرگوسن همچنين در مورد شرايط اشلي يانگ و دني ولبک گفت:" ما اميدواريم که يانگ آماده باشد و دنيل ولبک بايد آماده باشد. او سه شنبه شب بيمار بود اما فکر مي کنم اکنون بايد بهبود پيدا کرد باشد. حداقل چند بازيکن تيم به تيم برگشته اند و بايد ببينيم به کدام يک از بازيکنان خسته تيم مي توانيم استراحت بدهيم.

همه بازيکنان براي ما کليدي هستند. روني حداقل براي دو بازي با ما نخواهد بود. او ديروز اندکي بهتر بود. بايد وضعيف فيل جونز را هم ارزيابي کنيم اما فکر نمي کنم او آماده باشد."