مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اميدوارم اين بردها مقطعي نباشد و در ادامه بتوانيم به برتري برسيم.

کريم انصاريفرد در گفتوگو با خبرنگار فارس در خصوص پيروزي دو بر صفر پرسپوليس برابر فجر سپاسي عنوان کرد: برد شيريني را بدست آورديم. پرسپوليس واقعي را در اين بازيها نشان داديم و در سه مسابقه اخير نمايش بسيار خوبي داشتيم. نشان داديم که شرايط خوبي داريم و مدعي هستيم.

وي ادامه داد: امتيازات زيادي را از دست داديم اما در بازيهاي اخير رشد خوبي داشتيم و اميدوارم اين روند ادامه داشته باشد و بتوانيم در بازيهاي آينده به برتري برسيم. اميدوارم اين موضوع مقطعي نباشد.

مهاجم پرسپوليس يادآور شد: گل زودهنگام شيرازه تيمها را از هم ميپاشد. فجر بازيکنان خوب و جواني دارد و بازيکنان آن انگيزه و دوندگي زيادي داشتند. فکر ميکنم برخي تيمها برابر فجر با مشکل روبرو شوند.

انصاريفرد تصريح کرد: ياوري يکي از بهترين مربيان ايران است و اميدوارم اين تيم در ادامه راه بتواند به موفقيت دست پيدا کند.

وي درباره موقعيتهايي که از دست داد، خاطرنشان کرد: من همه فرصتها را از دست ندادم. به نظرم تيم ما هجومي و خوب بازي کرد شرايط جوي هم در بازي تاثير داشت دنبال بهانه نيستم اما توپي که در اين ديدار مورد استفاده قرار گرفته بود، توپ درجه دو بود و اصلي نبود.

مهاجم پرسپوليس افزود: خدا را شکر در اين ديدار توانستم يک گل به ثمر برسانم. در سه بازي اخير 10 گل به ثمر رساندم که اين نميتواند آمار بدي باشد. مهاجمان خوب کار کردند و آمار قابل قبولي ارائه دادند. اميدوارم در بازيهاي آينده گلزني کنم. بدانيد که اگر گل ميزنيم، کل پرسپوليس است که گل ميزند از سکوها گرفته تا مهاجم تيم.

وي با اشاره به تشويق هواداران پرسپوليس يادآور شد: باز هم دست هواداران پرسپوليس در شيراز را ميبوسم که تيم را تنها نگذاشتند. قبول دارم هواداران پرسپوليس در اين فصل خيلي اذيت شدند و اميدوارم با اين بردها کمي از ناراحتيشان کم شود. ما براي خوشحالي هواداران بازي ميکنيم و اميدوارم اين بردها ادامه داشته باشد.