سرمربي سپاهان گفت: به هيچ وجه واسطهگري چلنگر در مذاکره با پرسپوليس را نميپذيرم.

زلاتکو کرانچار پس از شکست يک بر صفر تيمش مقابل فولاد خوزستان گفت: عليرغم بازي خوبي که انجام داديم نتيجه را واگذار کرديم. امروز از آن روزهايي بود که سپاهان با وجود ارائه بازي خوب نتوانست امتيازي کسب کند.

به گزارش فارس،وي با تبريک به فولاد و همچنين بازيکنانش افزود: در ديدار امروز ميل زيادي براي پيروزي از بازيکنانم ديدم. ما بايد مراقب باشيم از اين پس مثل دو شکستي که اتفاق افتاد، امتيازي از دست ندهيم.

کرانچار يادآور شد: نبايد به باخت عادت کنيم با اين حال اين موضوع را هم قبول کنيد که دو بازي سنگين را پشت سر گذاشتيم ضمن اينکه دو بازي سنگين ديگر مقابل راهآهن و ذوبآهن را هم در پيش داريم که البته من به اين دو بازي، مثبت نگاه ميکنم. البته برنامه پرفشار ليگ باعث شده تا فشار زيادي بر تيم وارد شود. با اين حال با وجود اين دو شکست هم هنوز به قهرماني اميدواريم.

وي در خصوص استفاده دوباره از گردان در اين ديدار با وجود اشتباه هفته قبلش گفت: گردان امروز در بيشتر لحظات خوب بازي کرد و گلي که دريافت کرديم به خاطر يکسري اشتباهات سلسلهوار بود که توسط برخي بازيکنان رخ داد که گردان هم ميتوانست واکنش بهتري را نشان دهد. او امروز توپهاي خوبي هم گرفت و معتقدم هنوز شانس مليپوش شدن را دارد و بايد به او کمک کنيم.

کرانچار در خصوص شايعه مذاکراتش با رويانيان مديرعامل پرسپوليس و نقش چلنگر، کارمند باشگاه پرسپوليس در اين مذاکرات گفت: رسماً چنين خبري را تکذيب کرده و با تمام وجود در خدمت سپاهان هستم. احتمال دارد رويانيان و دوستانش و مجموعه دوستانش در اين افکار باشند اما من تمام برنامههايم براي کسب نتايج خوب سپاهان در سه جام است. در اصفهان خيلي راحتم و دليلي وجود ندارد که از اين شهر بروم و حتي احتمال دارد در فصل آينده نيز همچنان هدايت سپاهان را بر عهده داشته باشم.