حمله تند محسن بيات به مرفاوي:
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: حمله تند محسن بيات به مرفاوي:

نام واقعی
    amirali
    شغل و حرفه
    مهندس عمران
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 1,219 بار در 333 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

حمله تند محسن بيات به مرفاوي:

ببيند خودش مي ماند بعد مرا اخراج كند! /آنقدر پولدار نشدم كه بتوانم 70 نفر را بخرم / اين آقا نتيجه نگرفته، دنبال توجيه است

يك روز گفتند مشكل تيم محسن خليلي است. بعد هم نوبت به حامد لك رسيد و حالا هم من. اينها مي خواهند بعد از هر بازي كه نتيجه نمي گيرند يكي را سيبل كنند

سایت گل - محسن بيات از سوي مرفاوي كنار گذاشته شده و حق حضور در تمرينات صبا را ندارد.
    به گزارش گل گفته مي شود او قبل از بازي صبا- ذوب آهن وقتي ديده در ليست 11 نفره جايي ندارد به حالت قهر اردو را ترك كرده. بيات در اين باره به خبرنگار گل مي گويد:« در بازي با ابومسلم مصدوم شدم و ديگر نتوانستم همراه تيم تمرين كنم. با كادر فني هماهنگ كردم و خبر اخراجم دروغ است. ضمن اينكه من براي درمان پايم فيزيوتراپي بودم و در اردو حضور نداشتم كه بخواهم قهر كنم»
    گفته مي شود بيات عليه مرفاوي شورش كرده. او در اين باره مي گويد:« من از يك كيلومتري قم رد نشدم كه بخواهم شورش كنم. مرفاوي نتيجه نگرفته و فكر مي كنم هدفش از اين حرفها توجيه است. آقايان نتيجه نگرفتند و از 9 بازي تنها 9 امتياز گرفته اند . بعد تقصيران را گردن من و امثال من مي اندازند. يك روز گفتند مشكل تيم محسن خليلي است. بعد هم نوبت به حامد لك رسيد و حالا هم من. اينها مي خواهند بعد از هر بازي كه نتيجه نمي گيرند يكي را سيبل كنند و همه چيز را روي سر يكي خراب كنند. حالا هم نوبت به من رسيده.»
    مي گويند تشويق تو از سوي هواداران بودار بوده. بيات در اين باره مي گويد:« كلا تماشاگران صبا در قم به جز بازيهاي استقلال و پرسپوليس كه ورزشگاه پر شود 70 نفر هستند. من انقدر پولدار نشده ام كه بتوانم 70 نفر را بخرم. اينها كذب محض است و من هرگز عليه كسي شورش نكرده ام. بعد از 13 سال حضور در صبا در شان من نيست كه اين كارها را انجام دهم. شايد مرفاوي دوست دارد تقصيران عدم نتيجه گيري اش را گردن ما بيندازد»

از بيات پرسيديم نمي ترسي با اين حرفها مرفاوي اجازه بازگشت تو به صبا را ندهد كه او جواب جالبي داد. بيات گفت:« من مشكلي با مسئولان باشگاه ندارم. قراردادم سه ساله است و در صبا مي مانم.مرفاوي ببيند خودش مي ماند بعد مرا اخراج كند. من هيچ حرفي تا اين لحظه عليه كادر فني نزدم اما انگار دوست دارند تقصيرات را گردن من بيندازند. اگر به اين كارها ادامه بدهند جواب دندان شكني به آنها مي دهم. »

2. کاربر مقابل از amirali عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RaMiN (31st December 2012)