گلمحمدي: بايد از ترس حريفان استفاده کنيم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گلمحمدي: بايد از ترس حريفان استفاده کنيم

نام واقعی
    ..نسیم...
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 958 بار در 369 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک

گلمحمدي: بايد از ترس حريفان استفاده کنيم

يحيي گلمحمدي پس از پيروزي امروز مقابل صنعت ساري در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما در چند وقت اخير با برنامههايي که داشتيم روي حريفان کار کرديم که از دقيقه يک به آنها فشار بياوريم آناليز حريف جزء برنامه کاري ما است بايد در پرسپوليس خوب شروع کنيم و سپس همه چيز را تمام کنيم.

وي افزود: در دو بازي خيلي خوب کار را شروع کرديم و سپس تمام کرديم اما در بازي با نفت موفق به اين کار نشديم. بايد از ترس تيمهايي که مقابل ما ظاهر ميشوند استفاده کنيم.

گلمحمدي ادامه داد: ما ميخواهيم در هر بازي پيروز باشيم و قطعاً اين روند با وجود اينکه تضميني در آن وجود ندارد که ادامه دار باشد ولي تلاش ميکنيم که ادامه داشته باشد. حالا تا چند بازي اين شرايط پيش آيد دست خدا است.

گلمحمدي در مورد وضعيت پرسپوليس در جدول نيز گفت: تمام تلاش خود را ميکنيم تا به بالاي جدول بياييم. از هر فرصت زمان به بهترين نحو استفاده خواهيم کرد. بايد از تجربيات تلخ گذشته بهترين استفاده را کنيم، نيمفصل موقعيتهاي زيادي را از دست داديم و بايد بيشتر تلاش کنيم تا امتيازهاي ديگر را برگردانيم. حالا بايد بنشينيم و ببينيم تا آخر ليگ چه اتفاقي پيش ميآيد.

وي افزود: ما در نيمفصل اول خوب تمرين نکرديم و بدون برنامه بوديم بچههايي که قابليتهاي فني زيادي داشتند نتوانستند توانايي خود را به نمايش بگذارند اما بعد از اينکه مانوئل ژوزه رفت تنها به اين بازيکنان، خوب تمرين داديم و با برنامه رو به جلو رفتيم. بقيه کارها را خود بچهها انجام دادند و با اراده و خواسته آنها روند رو به رشد داشتيم.

سرمربي قرمزپوشان در مورد اظهارات عاشوري که انگار گلوي بازيکنان پرسپوليس را رها کردند نيز گفت: بحث گلو گرفتن توسط من يا ژوزه مطرح نيست، بحث اين بود که خوب تمرين نميکرديم تمرينات بدون هدف نيز نتيجهاش همين ميشود. زماني که من بودم اين موضوع را متوجه شدم، بعد از تغيير و تحولات گفتم بايد خوب تمرين کنيد که اين اتفاق افتاد و بچهها هم بازدهي لازم را پيدا کردند.

وي افزود: ما نميترسيم که حريفان مقابل ما بسته بازي کنند، مطمئن باشيد راهها را براي رسيدن به دروازه حريفان باز ميکنيم.چون راهکارهاي خاص خودش را دارد. سعي ميکنيم مقابل تيمهايي که بسته بازي ميکنند شوت بزنيم و يا طوري ديگر تلاش کنيم که به گل برسيم که انشالله به هدفمان ميرسيم.

2. کاربر مقابل از *sun Girl* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Raso8L (31st December 2012)