سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: در فوتبال ايران 90 درصد بازيکنان هستند که براي ماندن و يا رفتن مربي تصميم ميگيرند.

توني اوليويرا پس از پيروزي يک بر صفر تراکتورسازي برابر پيکان عنوان کرد: در يک شب شيرين توانستيم پيروزي خوبي را کسب کنيم. همانطور که سال گذشته نيز امير قلعهنويي عنوان ميکرد ورزشگاه يادگار امام زمين خوبي ندارد. فوتباليها نبايد اجازه دهند مسابقات ليگ دسته اول در اين زمين برگزار شود زيرا پس از آن باعث خراب شدن آن ميشود.

به گزارش فارس،وي ادامه داد: در اين زمين بازي کردن بسيار سخت است مخصوصاً تيمي که براي آسيايي شدن خود را آماده ميکند بايد تمهيدات ويژه بچينند تا مشکلي در اين زمينه به وجود نيايد.

سرمربي تراکتورسازي در خصوص جدايي ژوزه از پرسپوليس و ناراحتي او از اين امر تصريح کرد: من از رفتن ژوزه ناراحت نبودم بلکه ناراحتي من از اين بود که در فوتبال ايران 90درصد بازيکنان هستند که براي مربي تصميم مييگرند. براي او بازي ميکنند و در مورد رفتن يا ماندن او تصميم ميگيرند. در دنيا چنين شيوهاي وجود ندارد و برخلاف دنيا يکسري کارها در اينجا انجام ميگيرد.

اوليويرا با اشاره به اينکه تيمهايي که در تبريز حاضر ميشوند بسته بازي ميکنند تصريح کرد: به جز استقلال،پرسپوليس و سپاهان که در تبريز بسته بازي نميکردند ساير تيمها بازي بستهاي را از خود ارائه ميدهند. ما توانستيم اين سه تيم را با شکست سنگين بدرقه کنيم.

سرمربي تراکتورسازي در خصوص جذب بازيکنان جديد گفت: رفته رفته عملکرد آنها بهتر خواهد شد و به آنچه که من و تراکتورسازي ميخواهيم خواهند رسيد. از اميد نيز بازيکناني جذب کردهايم که در آينده بهتر خواهند شد و بيشتر در مورد آنها هم خواهيد شنيد. ما در شب تولدم به يک پيروزي دست يافتيم که بسيار شيرين بود.

وي در مورد اينکه به خاطر اين پيروزي شيريني نميدهد گفت: نصف شب بياييد تا به شما شيريني بدهم زيرا جشن ما در اين زمان برگزار ميشود.