سرمربي تيم فوتبال پيکان گفت: تيمم نتيجه نگرفته و مسئولان پيکان حق دارند مرا برکنار کنند.

به گزارش فارس، عبدالله ويسي پس از شکست يک بر صفر پيکان برابر تراکتورسازي عنوان کرد: بازي خوبي بود و به تيم تراکتورسازي بابت اين برد تبريک ميگويم. در ابتدا درباره عدم حضورم در کنفرانس مطبوعاتي پيش از بازي بايد عذرخواهي کنم من مريض بودم از اهواز به تبريز آمدم باشگاه هم از من خبري نداشت زيرا موبايلم خاموش بود. تحت نظر پزشک پيکان بودم و او با آمپولهايي که به من زد توانست بهترم کند. قصد بدي نداشتم. دوست داشتم در کنفرانس حاضر شوم اما نتوانستم.

وي درباره بازي گفت: شرايط پيکان و صبا برايم متفاوت بود در پيکان من در يارگيري اشتباه کردم و اين را خودم قبول دارم البته ما خوب بازي ميکنيم اما در امر گلزني نميتوانيم عملکرد خوبي داشته باشيم. من در فوتبال ايران با تمام وجود کار ميکنم بازيکني که با 700-800 ميليون در تيمهاي بزرگ کار ميکند من با 70 ميليون به تيم خودم ميآورم.

سرمربي تيم فوتبال پيکان تصريح کرد: من با تمام قوا به فعاليت خود در پيکان ادامه ميدهم اصولي دارم که آنها را هيچ گاه زير پا نميگذارم مردم هم دنبال اين مسائل هستند. اول فصل به تيمهاي بزرگ هم برنامه دادم اما آنها برنامههاي من را قبول نکردند. با بازيکنان گمنام و بازيکنان بزرگي که از تيمهاي خود بيرون ماندهاند کار ميکنم. اگر مديري ميخواهد با من کار کند بايد تاوان آن را هم بدهد.

ويسي تصريح کرد: متاسفانه دشمنان ما کارهايي ميکنند که درست نيست. بازيکني که با 800-900 ميليون جابجا ميشود و نميخواهم اسم بياورم اين پول بيتالمال است. شايد حق بازيکن باشد که اين پولها را بگيرد اما وقتي بيمورد قيمتها را افزايش ميدهيم نميتوانيم انتظار بيش از اين داشته باشيم.

وي افزود: دلالها و واسطهها باعث افزايش قيمت بازيکنان ميشوند من هيچ گاه با آنها کار نميکنم اگر نتوانم به کار خود ادامه دهم در خانه مينشينم تا بار ديگر مديري قصد همکاري با من را داشته باشد. مربي بوده است که با 20 سال سابقه هر سال تيمهايش سقوط ميکند اما من سه سال سرمربيگري را شروع کردم و تيمهايم موفق بودند صبا را آسيايي کردم. اگر مديري نتيجهگراست سراغ من نيايد.

ويسي خاطرنشان کرد: کار اصولي انجام ميدهم و جوانمردانه بازي ميکنم تلاش ميکنم در خدمت هر تيمي باشد تمام توانم را بگذارم. تيمي که نتيجه نميگيرد کمي احساساتي ميشود. متاسفانه در برخي تيمهاي بزرگ هم برخي اوقات زدن زير توپ در دستور کار قرار ميگيرد. من در صبا هر چه ميگفتم اجرايي ميشد اما در پيکان اينگونه نيست.

وي در مورد داوري تصريح کرد: هيچ گاه به داور اعتراض نميکنم انصافا يک پنالتي ما در اين بازي سوخت. ما با اتوبوس به تبريز آمديم و در ابتدا نامه زديم که بازي ما را به تعويق بيندازند اما فدراسيون اعلام کرد که مردم قابل احترام هستند و نميتوانيم اين کار را انجام دهيم ما هم به خاطر مردم اين موضوع را پذيرفتيم. جوانمردانه نيست وقتي اين حرمت را ميگذاريم انتظار داريم عدالت در بازي رعايت شود. اثر دست بازيکن تراکتورسازي روي سينه بازيکن ما باقي مانده است اما پس از بازي هم به داور خسته نباشيد گفتم زيرا دنبال توجيه کردن نيستم.

ويسي درباره عملکرد تراکتورسازي گفت: به نظرم هر مربي با اين تماشاگران ميتواند بازي زيبا و بهتري انجام دهد به نظرم تراکتور در آسيا موفق مي شود و اگر در ايران نيز در ديدارهاي خارج از خانه استرس نداشته باشد ميتواند به موفقيت دست يابد. من درباره ساير تيمها صحبت نميکنم اما چون تراکتورسازي را دوست دارم مجبور شدم نظرم را بدهم.

وي در مورد نتايج اخير پيکان يادآور شد: در پيکان مشکلي ندارم و کارم را با قدرت ادامه ميدهم. تا اينکه مگر مرا اخراج کنند و مانند سرمربيان ديگر بيرون بنشينم در اين مورد مشکلي ندارم تا کنون که مسئولان پيکان تمام حمايتشان را براي من انجام دادند. با توجه به نتايجي که کسب شده مسئولان حق دارند مرا برکنار کنند. هر تصميمي که دوست داشته باشند ميتوانند بگيرند.

ويسي با اشاره به اينکه تاکنون شکستي در تبريز متحمل نشده بود، گفت: در دوران بازي خود در تبريز هيچ گاه نباخته بودم. خوشحالم که تراکتورسازي در اين بازي به برتري رسيد و خود را در جمع مدعيان حفظ کرد به خاطر اين شکست ناراحت نيستم و خوشحالي من به خاطر اين است که مردم تبريز خوشحال هستند.

وي در مورد اينکه شاداب نيست، افزود: من شاداب نيستم و خانواده من هم ناراحت هستند امسال خيلي اذيت شدم آن چيزي که ميخواستم نشد. از اينکه نتوانستم مردم را خوشحال کنم ناراحت هستم اما هميشه اصول خود را حفظ ميکنم.