سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان ميگويد اگر کسي بتواند دليل اينکه چرا ما در دقايق ابتدايي بازي گل دريافت ميکنيم را پيدا و اين مشکل را حل کند، به او پاداش بسيار خوبي خواهيم داد!

آلفردو کاسيميرو اظهارکرد: در بازيهايمان هنگامي که مسابقه شروع ميشود، يک بر صفر عقب ميافتيم که در اين شرايط بايد زمان بسياري را بدويم تا نتيجه را به تساوي بکشانيم.

وي افزود: متاسفانه در ديدار برابر ملوان هم، در دقايق ابتدايي گل دريافت کرديم که اين موضوع از لحاظ روحي و رواني به ما ضربه زد چرا که زمانيکه تيممان گل ميخورد بايد بيش از قبل دوندگي کنيم تا نتيجه را، اول به تساوي بکشانيم و بعد هم به فکر پيروزي باشيم.

سرمربي تيم فوتبال نفتآبادان به مشکل اين تيم در ديدار برابر ملوان اشاره و عنوانکرد: مشکل عمده ما در بازي روز گذشته، زمين مسابقه بود که مانند دشمن برابر ما ايستادگي ميکرد. قبلا هم گفته بودم هر زمان که بتوانيم زيبا و روان بازي کنيم، شانس برنده شدنمان هم به تبع افزايش پيدا ميکند.

وي ادامهداد: روز گذشته زمين مسابقه شانس خوب بازي کردن را از ما گرفت و به همين دليل، مجبور بوديم به ارسال توپهاي بلند روي بياوريم که در اين شرايط اشتباهات نيز بيشتر ميشود. همچنين بازيکنانم ديروز کمي خسته بودند که شايد دليل آن به ديدارهاي گذشته ما برگردد.

کاسيميرو درباره عملکرد بازيکناني که به تازگي جذب شدهاند، گفت: نميتوانم درباره عملکرد اين بازيکنان صحبت کنم ولي آنها به اين جا آمدهاند تا به ما کمک کنند و براي اينکه در چارچوب تيم قرار بگيرند و با تيم به هماهنگي برسند، نياز به زمان دارند. به هر حال آنها زمان زيادي نيست که با ما همکاري ميکنند.

وي با بيان اينکه ملوان تيم بسيار خوبي است، اظهارکرد: بازيکنان اين تيم زمان بسياري است که در کنار هم کاري ميکنند و به نظرم اين ملوان آن ملواني نبود که مقابل پرسپوليس بازي و شش گل دريافت کرد. اين تيم روبهروي ما عملکرد بسيار خوبي داشت و خط هافبک آنها نيز بسيار خوب و قوي بود؛ درکل معتقدم تساوي، عادلانه و منصفانه بود.

سرمربي تيم فوتبال نفت آبادان درباره ديدار بعدي تيمش برابر فجرسپاسي گفت: اين بازي هم يک فينال ديگر براي ما است که هدف اولمان در آن، اين است که در دقايق ابتدايي گل دريافت نکنيم و اميدوارم بتوانيم به اين هدف برسيم و يک برد خيلي خوب کسب کنيم تا بتوانيم با اين پيروزي در کورس ماندن در ليگ قرار بگيريم.