باشگاه راه آهن به صحبتهاي قائم مقام باشگاه گهر دورود واکنش نشان داد.

به نقل از سايت باشگاه راهآهن، قائم مقام باشگاه گهر دورود در صحبتهايي که ديروز در رسانهها چاپ شده بود، علي دايي سرمربي تيم راه آهن را به خاطر حضور نيافتن در کنفرانس مطبوعاتي پيش از بازي در شهر دورود به رفتار فراقانوني متهم کرده بود که اين صحبتها با پاسخ مدير رسانهاي باشگاه راه آهن مواجه شد.

محمد شهرابي در اين رابطه گفت:" عملکرد باشگاه راهآهن در فصل جديد ثابت کرده که اين باشگاه به هيچ وجه دنبال مسائل حاشيهاي و بازيهاي رسانه اي نيست اما صحبتهاي غيرمحترمانه و خلاف واقع قائم مقام باشگاه دورود اجازه نميدهد که بيتفاوت از کنار آن عبور کنيم. روز جمعه طبق روال معمول وقتي با ايشان تماس گرفتم تا براي کنفرانس مطبوعاتي هماهنگ کنم، ايشان دقايقي بعد تماس گرفت و گفت که کنفرانس راس ساعت 20 در هتل زاگرس بروجرد برگزار مي شود روز شنبه وقتي در راه بروجرد بوديم، ساعت 16:40 دقيقه پيامکي از سوي سرپرست گهر به دستمان رسيد که کنفرانس ساعت 19 در دورود برگزار مي شود.

وي افزود: وقتي تيم ساعت 14 از تهران حرکت کرده و قرار بود ساعت 20 به بروجرد برسد، چطور امکان دارد سرمربي تيم حدود چهل کيلومتر تا دورود برود و بعد از کنفرانس به بروجرد برگردد؟ به همين دليل به مسئولان گهر اعلام کرديم که امکان اين کار وجود ندارد و پيشاپيش از آنها عذرخواهي ميکنيم. حدود يک ساعت بعد از اين تماس، سرپرست گهر دوباره پيامک داد که کنفرانس ساعت 20 در بروجرد برگزار مي شود که آقاي دايي به محض حضور در هتل در کنفرانس حاضر شدند و به سوالات بيش از 15 خبرنگاري که در آنجا حاضر بودند، پاسخ دادند که اتفاقا رييس هيات فوتبال بروجرد هم در آنجا حضور داشتند."

مدير رسانه اي باشگاه راه آهن در ادامه گفت:" متاسفانه مسئولان باشگاه گهر پشت شور و هيجان صادقانه و قابل احترام مردم اين شهر قرار مي گيرند و عليرغم شرايط کاملا غيراستانداردي که براي برگزاري مسابقات فوتبال دارند، مي خواهند از اين فضا به نفع خود بهره برداري کنند. تمام افرادي که در دورود حاضر بودند به ويژه ناظر بازي، بر مشکلات متعدد اين شهر براي برگزاري مسابقات تاکيد ميکردند و حتي کنفرانس مطبوعاتي بعد از بازي هم به بدترين شکل ممکن برگزار شد که به هيچ وجه در شان ليگ برتر ايران نيست. با اين حال قائم مقام باشگاه دورود با ادبياتي غيرمحترمانه درباره سرمربي تيم راه آهن صحبت کرده و ايشان را که در کنفرانس مطبوعاتي قبل و بعد از بازي وضعيت به وجود آمده را براي خبرنگاران محترم تشريح کرد، به رفتار فراقانوني متهم کرده است که جاي تاسف دارد. اي کاش ايشان به جاي اين صحبتها، روي بهتر برگزار شدن مسابقات در شهرشان تمرکز مي کردند تا چنين مشکلاتي به وجود نيايد."