تیموریان مذاکره با استقلال را تکذیب کرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تیموریان مذاکره با استقلال را تکذیب کرد

نام واقعی
    mahsa
    استاتوس
    من پرسپولیس پرستم مرگ براستقلال وجوادنکونام
    شغل و حرفه
    رنگی کردن کیسه کشا
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,477 بار در 2,026 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

بازیکن ایرانی تیم الخریطیات قطر میگوید از چند تیم تهرانی پیشنهاد دریافت کرده اما تمایلی به افشای نامشان ندارد.

جام ورزشی، آندرانیک تیموریان درباره شایعه جداییاش از الخریطیات گفت: صددرصد که هیچ از قول من بنویسید هزار درصد تا پایان فصل در الخریطیات میمانم. از شرایطی که در اینجا دارم بسیار راضیام فکر میکنم وضعیتی بهتر از این برایم به وجود نمیآمد. از انتخابم خوشحالم و تا آخر فصل و به پایان رسیدن قراردادم در الخریطیات میمانم.

وی درباره سفرش به ایران گفت: به دلیل تعطیلی لیگ قطر در نیم فصل باشگاه به بازیکنان یک هفته مرخصی داد و من هم با توجه به در پیش بودن سال نو میلادی به تهران آمدم تا در کنار خانوادهام سال نو را جشن بگیرم و پس از سال نو دو روز دیگر به قطر باز خواهم گشت.

تیموریان درباره وضعیت الخریطیات به ایسنا گفت: در ابتدای فصل چون دو مهاجم خارجی تیممان نبودند شرایطمان چندان خوب نبود اما پس از آنکه آنها برگشتند وضعیت خوب شد. با این حال بدشانسی در چند بازی گریبانگیرمان شد. در بسیاری از بازیها خوب بودیم اما اتفاقات فوتبالی مانع از پیروزیمان میشد. به هر حال فکر میکنم در اواخر نیم فصل شرایطمان بهتر شد و اکنون هم روند رو به رشدی در پیش گرفتهایم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سران باشگاه و کادر فنی تیمتان از عملکرد الخریطیات راضی هستند گفت: به هرحال من خودم توقع داشتم که شرایطمان بهتر میشد. فکر میکنم که اگر بدشانس نبودیم میتوانستیم در پایان نیم فصل چهارم یا پنجم باشیم اما خدا را شکر میکنم که خودمان را پیدا کردهایم.

تیموریان با رد شایعه مذاکره سران باشگاه استقلال گفت: با هیچ کدام از آنها صحبتی نکردم. از چند تیم تهرانی پیشنهاد دارم اما تمایلی ندارم اسمی از آنها ببرم.

2. 2 کاربر مقابل از M@HS@_Antikise6 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad criska (1st January 2013), T@kT@k (1st January 2013)