به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون، داود پرهیزگاری سرپرست تیم ملی نوجوانان گفت: روز گذشته تیم ملی نوجوانان یک بازی دوستانه با تیم امید نفت انجام داد که این مسابقه ۳ بر ۲ به سود امید نفت به پایان رسید.


وی ادامه داد: تیم ملی نوجوانان در ترکیبش نسبت به مسابقات آسیایی تغییراتی داشته و با این تغییرات به تورنمنت روسیه می رود. تورنمنتی که تحت عنوان جام جهانی کوچک برگزار می شود و تیم های قدرتمندی در این رقابت ها حضور دارند. رقابت ها در سن پترزبورگ برگزار می شود. ایران با تیم های فنلاند، ترکیه و قزاقستان همگروه است و بازی های خوبی در مرحله مقدماتی پیش رو داریم. این تورنمنت می تواند محک خوبی برای تیم ملی نوجوانان باشد.

سرپرست تیم ملی نوجوانان در ادامه گفت: امروز وحید هاشمیان بازیکن سابق تیم ملی هم قرار است در تمرینات تیم ملی نوجوانان حضور پیدا کند و جلسه مشترکی با بازیکنان و کادرفنی داشته باشد. تیم ملی نوجوانان با حضور بازیکنان و پیشکسوتان فوتبال ایران روحیه می گیرد.

پرهیزگاری در پایان گفت: امروز صبح تیم ملی تمرین کرد و بعدازظهر هم تمرین خواهیم کرد. فردا نیز تمرینات صبح و بعدازظهر خواهد بود. سپس بامداد پنج شنبه تیم ملی تهران را به مقصد سن پترزبورگ ترک می کند.