متن کامل مجادله رویانیان و فردوسی پور؛
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: متن کامل مجادله رویانیان و فردوسی پور؛

 1. #1


  محل سکونت
  IRAN
  نام واقعی
  SaEeD
  استاتوس
  در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
  شغل و حرفه
  daneshjo...naghshe keshi
  بازیکن محبوب
  karim bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  3,938
  تشکر
  3,216
  تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک

  متن کامل مجادله رویانیان و فردوسی پور؛

  رویانیان با لحنی بسیار تند و عصبانی به تکذیب رقم انتقال حقیقی پرداخت و مثل یک بوکسور عصبانی تمام ضرباتش را به سمت فردوسی پور پرتاب کرد


  سایت گل- "ایشون بی خود می کنه . شما هم بی خود می کنی!" این عین عبارتی بود که عصبانی ترین محمدرویانیان تاریخ ، خطاب به عادل فردوسی پور به زبان آورد. مجری نود ، عزیزکرده بینندگان تلویزیون که اعتبار بی پایانش زمینه ای برای شیطنت های گاه و بیگاه است. او در اواسط برنامه ، بعد از مصاحبه با وحیدهاشمیان ، با بولد کردن خبری که روز گذشته به نقل از سرپرست فجر سپاسی در مهر منتشر شده بود ، قرارداد یک میایاردو دویست و پنجاه میلیون تومانی رضا حقیقی را با سبک خود، (گردی چشم و لب های جمع شده)پول گزافی قلمداد کرد که تیم هایی مثل گهر با ان می تواندد وضع خود را عوض کنند.
  او که سرهنگ عاری ، سرپرست فجر را به عنوان شاهد روی خط آورده بود ، مدیرعامل پرسپولیس را هم روی خط آورد تا یکی از یکی به دوهای مرسوم برنامه 90 را پیش ببرد . جالب اینکه اول کار هم ، لحن عادل شوخ و از موضع بالا بود. او به میزش کوبید و گفت:بزنیم به تخته ...وضعتان خوب است ها!
  اما مکالمه به طرز عجیبی برخلاف نظر مجری نود پیش رفت. رویانیان ، عصبانی از این انگ مالی (چیزی که برای او و تیمش هزینه های جانبی بسیاری به ارمغان آورده است)با لحنی بسیار تند و عصبانی به تکذیب این رقم پرداخت و مثل یک بوکسور عصبانی تمام ضرباتش را به سمت فردوسی پور پرتاب کرد. این مواجهه ، ابتدا با واکنش عادل ، مواجه شد:آقای رویانیان، آرام تر. داریم فوتبالی حرف می زنیم... اما آرامشی در کار نبود. عادل گفت:آقا ما که از خودمون نگفتیم. سرهنگ عاری گفته. و رویانیان بی ملاحظه جواب تندش را به زبان آورد:ایشون بیخود می کنه. شما هم بیخود می کنی!...و این دومین باری بود چشم های عادل گرد می شد. این بار اما او به موضع دفاعی رفته بود. اتفاقی که تقریبا در طول تاریخ 13 ساله برنامه نود ، دوبار و در مکالمه او با واعظ آشتیانی و محسن صفایی فراهانی رخ داده بود.

  عادل:ما داریم فوتبالی حرف می زنیم
  رویانیان:فوتبالی یعنی چی یعنی دروغ؟آقای فردوسی پور من برای شما متاسفم . مربی خارجی تیم ما را که در آستانه توافق با او بودیم ، آن جور به او یاد دادید که چه طور علیه ما بشود...


  فردوسی پور:به ما چه ارتباطی دارد؟ یعنی یک مربی که 40 سال در همه جای دنیا کار کرده قرارداد بستن را بلد نیست و نگاهش به برنامه ماست فقط؟
  رویانیان :شما 13 سال است که دارید برنامه اجرا می کنید آن وقت وضع فوتبال ما این است.در این 13 سال کدام کار خوب نشان داده شده؟ فقط دروغ است و دلالی .کدام پدیده را بها دادید تا رشد کند؟
  فردوسی پور : بیایید فوتبالی حرف بزنیم . ما با هم دعوا نداریم. ما خبر خبرگزاری معتبر مملکت را اعلام کردیم من فردوسی پور که این رقم را از خودم جنریت (استخراج) نکرده ام.
  رویانیان: این نصیحت ها را برای هم سن و سالهای خودت بکن.شما با آن حالت و آن قیافه ای که بعد از اعلام رقم می گیری حرف خودت را می زنی .
  من اشتباه کردم که روی خط شما آمدم.دیگر این کار را نخواهم کرد.من به عنوان یک پاسدار شان خودم را حفظ می کنم.من نه فوتبال شما را می خواهم نه 13 سال برنامه شما را .یک دهم کارهایی را که من کرده ام را نمی دانید،فقط می خواهید مدیرها را نابود کنید.من همین فردا حقیقی را به فجر می دهم و پولم را پس می گیرم.
  فردوسی پور: آقای رویانیان شما چقدر اگرسیو هستید.
  رویانیان:شما همه لیوان را نمی بینید. فقط دنبال یزرگنمایی این چیزها هستید.
  فردوسی پور:آقا ما فقط به شما پرمان نگرفته. در موضوع نکونام هم ما بارها این بحث را مطرح کردیم تا نهایتا خود جواد آمد اینجا و موضوع را روشن کرد.
  رویانیان:آخر با چه استدلالی این حرف را می زنید؟شما خبر دارید؟؟
  فردوسی پور :آقای عاری گفتند. آقای یاوری گفتند.
  رویانیان:آقای یاوری کجا این حرف را زد. چرا مغلطه و سفسطه می کنید؟
  فردوسی پور:حالا شما بگویید چقدر. یک میلیاردو دویست و پنجاه نه .یک میلیارد و صد که دادید.
  رویانیان:شما این پول را از جیب مبارک پرداخت کردید؟ خبر دارید؟
  فردوسی پور:600 میلیون پول رضایتنامه دادید.
  رویانیان:این خیلی با چیزی که شما اعلام کردید فرق می کند.
  فردوسی پور:آقای قدوسی گفته اند 350 میلیون هم به بازیکن دادیم
  رویانیان:این رقم خیلی فرق می کند. من یک پاسدارم و با افتخار به فجر سپاسی کمک کردم چون یک تیم ارزشی است و صادر کننده فرهنگ است . من مدیرپرسپولیس هم نباشم این کار را می کنم . به خدا من این رقم را قبول نمی کردم اما اقای سرهنگ جغفری مدیرعامل فجر از من خواستند و گفتند شرایط ان خوب نیست و من به عنوان یک پاسدار پذیرفتم. شما من را مقابل آقای عاری قرار دادید.
  فردوسی پور:من ؟ شما خودتان ...
  رویانیان : آخر چه کسی می تواند به عنوان کارمند دولت این همه پول بیاورد؟مگر مملکت حساب و کتاب ندارد؟پرسپولیس چند سال گرسنه بود و تا کمی پول به خودش دیده همه این تهمت ها را می زنند.این تهمت ها را می زنید و مردم هم باور می کنند و می شود پایه فشار های بعدی به ما ...من شرمم می آید از این فوتبال.مردم هم دارند تمام اینها را باور می کنند.من از استقلال بیشتر خرج نکردم.همه اش سکوت کرده ام،همه اش خندیده ام،کوه هم که باشد زیر این همه فشار آب می شود.آقای فردوسی پور؟چکش نشو روی اعصاب من.می خواهی پشت پرده فوتبال را بگویم؟من می توانستم بهترین هافبک دفاعی های دنیا را بیاورم اما برای بازیکن ایرانی ارزش قائل شدم.من کمک کردم و متهم شدم.
  فردوسی پور :چرا مثل بارسلونا حمله می کنید سردار؟ از همه جهت ها دارید می زنید .یک لیوان آب بخورید...بخورید تا دوباره با هم حرف بزنیم.
  رویانیان :دیگر خسته شده ام.همه دارند من را می زنند.من شرمنده ام که این حرف را می زنم اما گهری ها روزی که به تهران آمدند پول هتل و اتوبوس را نداشتند.من پول دادم و آنها آمدند و در تهران ما را بردند.داور گل آنها را قبول نکرد و من با جرات می گویم که آنها برنده بودند.این مدیریت است آقای فردوسی پور.این اخلاق است.کارهایی که من کرده ام در 50 سال پیش هرگز انجام نشده است.من از این فوتبال می روم تا تو از دست من راحت شوی!  فردوسی پور: آقا من چه کار دارم؟شما آدم دوست داشتنی ای هستید .
  رویانیان: چرا...باور کنید 99 درصد دوست دارم بروم و یک درصد می خواهم بمانم.آن هم به خاطر هواداران.آنها آمدند و گفتند تازه تیم ما دارد جان می گیرد.به خاطر ذوق آنها ماندنی شدم.اما ماندن در فوتبال مثل خوردن زهر است.من بر می گردم به کار قبلی ام و در لباس خودم شهید می شوم.
  رویانیان : ماندن در فوتبال برایم مثل خوردن زهر است...به هر حال من از همه عذر خواهی می کنم که سرشان را درد آوردم.من نوکر همه هستم.اما همه یک سال من را زدند،زدند و زدند!
  فردوسی پور:و شما هم من را زدید و زدید و زدید»
  میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
  جایی که...
  نه حق خواستن داری
  نه توانایی فراموش کردن


 2. #2


  محل سکونت
  IRAN
  نام واقعی
  SaEeD
  استاتوس
  در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
  شغل و حرفه
  daneshjo...naghshe keshi
  بازیکن محبوب
  karim bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  3,938
  تشکر
  3,216
  تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  این آدمارو باید نگه داریم
  عادل مگه دستم بهت نرسه
  میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
  جایی که...
  نه حق خواستن داری
  نه توانایی فراموش کردن


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا