سرمربي تيم نفت تهران گفت: ميخواهيم در رتبههاي بالايي جدول قرار بگيريم و نيمنگاهي به کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا داريم.

منصور ابراهيم زاده در گفتو گو با خبرنگار فارس در مورد تساوي بدون تيمش مقابل مس کرمان گفت: بايد اين مسابقه را به فراموشي بسپاريم، مقابل مس يک بازي سخت و فيزيکي داشتيم. بازيکنان ما در حمله خوب کار نکردند اما در انسجام دفاعي خيلي خوب و قوي بوديم که جا دارد به اين خاطر به بازيکنانم خداقوت بگويم. اگر ميخواهيم در رتبه هاي بالايي جدول قرار بگيريم بازيکنان بايد بدانند هر مسابقه در حکم فينال است و همچنين در جنگ هاي تن به تن قويتر عمل کنند.

وي در مورد اينکه آيا شناخت دو مربي از يکديگر باعث شد موقعيت هاي زيادي در اين مسابقه به وجود نيايد عنوان کرد: بوناچيچ تازه به مس کرمان آمده و قبل از او قاسمپور هدايت اين تيم را برعهده داشت که فوتبالي گردن کلفت و قدرتي که من آن را فوتبال پاس قديم مي دانم ارائه ميکرد.

وي افزود: ما در دو مورد که بازيکنانم وظايف خود را به خوبي انجام دادند شانس گلزني داشتيم، مس نيز روي ضربات ايستگاهي و کرنر بسيار خوب عمل ميکرد ، فکر نميکنم عدم موقعيت سازي ربطي به آشنايي دو مربي از يکديگر داشته باشد. نبايد فراموش کنيم در اين فصل سرما و کيفيت زمين روي عملکرد تيمها تأثير ميگذارد و باعث ميشود کيفيت مسابقات کمي پائين بيايد.

ابراهيم زاده درمورد کسب 4 امتياز در شروع نيم فصل دوم اظهار داشت: در نيم فصل دوم تاکنون 4 امتياز کسب کرديم. ميبينيد شرايط تيمها تغيير کرده و تيمهايي مثل سپاهان،مس و يا گهر عملکرد متفاوتي را داشته اند و شرايط به کلي فرق کرده است. شروع ما بد نبوده اما اگر ديدگاه ما به رتبههاي بالايي جدول است بايد تلاش بيشتر کنيم.

ابراهيم زاده در مورد ديدار مقابل آلومينيوم هرمزگان خاطرنشان کرد: ما در اين مسابقه ميهمان هستيم و هرمزگان اکنون آب و هواي خوبي دارد ، تلاش ميکنيم بازي قابل قبولي را ارائه دهيم و در اين نتيجه خوبي کسب خواهيم کرد.

سرمربي تيم نفت تهران درمورد آسيب ديدگي تعدادي از بازيکنانش و فشردگي مسابقات ليگ برتر گفت: به دليل تعطيلاتي که در ليگ برتر وجود داشت بين مسابقات فاصله افتاد، آسيب ديدگي بازيکنان مسئله اي اجتناب ناپذير است. خوشبختانه پزشکان و بدنساز تيممان تلاش ميکنند تا وضعيت بازيکنان بهتر شود و انشاالله هرچه سريعتر به تيم بازگردند.

وي در مورد عملکرد بازيکنان تازه وارد تيم نفت تهران تصريح کرد: يوسفي در دو مسابقه به طور کامل براي ما به ميدان رفته که عملکرد خوبي داشته است، منوچهري در بازي قبل به ميدان رفت و تلاش ميکند تا با بازيکنان به هماهنگي برسد. ميثم حسيني نيز قبل از اضافه شدن به تيم ما تمرينات زيادي انجام نداده و اين روزها تلاش زيادي ميکند، اين بازيکنان هرچه با تيم هماهنگتر شوند در ادامه ميتوانند کمک زيادي به ما کنند.

سرمربي تيم نفت تهران در مورد هدف تيمش در مسابقات امسال گفت: ما ميخواهيم در رتبههاي بالايي جدول قرار بگيريم و نيم نگاهي به کسب سهميه ليگ قهرمانان آسييا داريم.