هافبک تيم تراکتورسازي ميگويد، تيمش سعي خواهد کرد تا در ليگ قهرمانان آسيا از گروه خود صعود کند.

مهدي کياني در گفتوگو با خبرنگار ايسنا، درباره بازي با پيکان که با برد يک بر صفر تبريزيها همراه شد، اظهار داشت: ما تيم برتر ميدان بوده و موقعيتهاي خوبي داشتيم. اگر از آنها استفاده ميکرديم، ميتوانستيم با گلهاي بيشتري پيکان را شکست دهيم. با کسب سه امتياز حساس اين ديدار به صدر جدول نزديک شديم. براي کسب پيروزي برنامه ويژهاي داشتيم، زيرا به اين سه امتياز نياز مبرم داشتيم. هواداران نيز استقبال خوبي در هواي سرد تبريز انجام دادند.

بازيکن تراکتورسازي درباره گروه اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: تيمها با تمام قدرت به مصاف ما خواهند آمد ولي تلاش داريم تا مسابقهها را به بهترين شکل برگزار کنيم. با قدرت بازي خواهيم کرد و از گروهمان صعود ميکنيم تا سربلند باشيم.

کياني درباره مصاف با مس کرمان در هفته بيستم ليگ برتر هم گفت: مس تيم خوبي است. بازيکنان و کادر فني خوبي دارد ولي انشاءالله پيروز خواهيم شد. ديدارهاي سختي را پيش رو داريم و اميدوارم با کمک هوادارانمان - که ما را هميشه حمايت کردهاند - بتوانيم نتايج خوبي را کسب کنيم. با آمادگي کامل به کرمان خواهيم رفت.

او درباره نيم فصل دوم رقابتهاي ليگ برتر نيز بيان کرد: روند روبهرشدي داشته و اميدواريم که روندمان ادامه پيدا کند تا بهتر از نيم فصل اول نتيجه بگيريم. از هواداران نيز ميخواهم مثل هميشه ما را مورد حمايت قرار دهند تا نتايج خوبي کسب کنيم.