سايت دياريو ناوارا مدعي شد که مذاکره براي بازگشت هافبک تيم ملي ايران به اوساسونا ادامه دارد.

به نقل از دياريو ناوارا، باشگاه اوساسونا علاقه شديدي به جذب جواد نکونام در بازار نقل و انتقالات زمستاني دارد. اين سايت به همين منظور يک نظرسنجي ترتيب داد تا از هواداران بپرسد: به نظر شما چقدر احتمال بازگشت نکونام به اوساسونا وجود دارد؟
بيش از 800 هوادار روز گذشته در اولين روز سال نو ميلادي در اين نظرسنجي شرکت کردند و بيش از 67 درصد علاقه خود را براي بازگشت کاپيتان تيم ملي ايران اعلام کردند؛ اين در حالي است که 27 درصد بازگشت وي به پامپلونا را اشتباه دانستند و 6 درصد هم بيطرف بودند.
تنها 2 بازي به پايان نيمفصل اول باقي مانده است و اوساسونا در شرايط حساسي قرار دارد. هواداران از اين تيم ميخواهند در خط حمله قويتر عمل کنند. اين را ميشود در رأي گيري از هواداران در اين خصوص که کدام قسمت تيم بايد براي ادامه لاليگا تقويت شود، فهميد. يک هافبک هجومي و يک مهاجم گزينههايي هستند که بيشترين رأي را به خود اختصاص دادند.
به هر حال با وجود اينکه نکونام يک هافبک توپپخش کن است، هواداران به فصلهاي خوبي که نکونام در اوساسونا گذرانده اعتماد کرده و به بازگشت وي رأي دادهاند که ميتواند در صورت موافقت باشگاه و نکونام که تاکنون مذاکرات خود را آغاز کردهاند، رخ دهد.