باشگاه صنعت نفت آبادان در نامهاي از سازمان ليگ درخواست کرده است بازي اين تيم در جام حذفي مقابل سپاهان اصفهان به تعويق بيافتد، در غير اينصورت اين تيم از ادامه حضور در جام حذفي انصراف خواهد داد.

خليل صالحي مديرعامل باشگاه صنعت نفت با اشاره به فشردگي بازيهاي هفته بيستم و بيست و يکم و همچنين برگزاري بازي جام حذفي، ضمن بيان مطلب فوق گفت: ما بايد بعد از بازي با فجر در هفته بيستم، به اصفهان برويم و در چارچوب مرحله يک چهارم جام حذفي مقابل سپاهان به ميدان برويم.
به گزارش مهر ، وي در اين خصوص اضافه کرد: بعد از آن بازي هم بايد به تهران بياييم و برابر نفت تهران قرا بگيريم. اين برنامه براي ما فشرده است و شرايط صنعت نفت هم طوري نيست که بتوانيم اين برنامه را اجرايي کنيم.
مديرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان افزود: به همين خاطر دو روز پيش (دوشنبه) نامهاي را به سازمان ليگ ارسال کرديم و از اين سازمان خواستيم با توجه به اينکه بعضي از مسابقات مرحله يک هشتم هنوز برگزار نشده است، ديدار ما با سپاهان به تعويق بيفتد تا در زمان مناسبتري برگزار شود.
وي در پاسخ به اين سئوال که "باشگاه نفت در صورت مخالفت سازمان ليگ با تعويق اين بازي چه کار خواهد کرد؟"، ادامه داد: اگر سازمان ليگ با درخواست ما موافقت کرد که هيچ، در غير اينصورت چارهاي نداريم جز اينکه از جام حذفي کنار بکشيم.
صالحي همچنين با انتقاد از سازمان ليگ به خاطر دير جواب دادن به نامه اين باشگاه، گفت: نامه ما فرمول رياضي نيست که اينقدر در جواب دادن آن تعلل ميکنند. 48 ساعت از درخواست ما گذشته است ولي هنوز پاسخي دريافت نکردهايم. آنها بايد يک جلسه بگذارند و پس از بررسي به درخواست ما جواب بدهند.
تيم فوتبال صنعت نفت روز جمعه اين هفته در آبادان ميزبان فجر است. اين تيم سپس بايد به اصفهان برود و در جام حذفي بازي کند و مجددا به تهران بيايد و در چارچوب هفته بيست و يکم ليگ برتر که روز 24 دي برگزار ميشود، به مصاف نفت تهران برود. نفت آبادان پيش از اين موفق شده بود نيروي زميني و راهآهن را در جام حذفي شکست داده و به يک چهارم نهايي صعود کند.