سرمربي چلسي تاکيد کرد مهاجم تيمش را در ديدار مقابل کوئينزپارک رنجرز روي نيمکت خواهد نشاند.

به نقل از ساکرنت، چلسي در ديدار هفته بيست و يکم ليگ برتر انگليس با کويينز پارک رنجرز روبهرو خواهد شد.
فرناندو تورس در اين فصل از ليگ برتر در تمامي ديدارهاي چلسي بهطور ثابت به ميدان رفته ولي هرگز نتوانسته فرم خوبي از خود نشان دهد به شکلي که تاکنون تنها 7 گل در اين فصل به ثمر رسانده است.
رافا بنيتس در اين مورد گفت: ميخواهم چند تغيير در ترکيب تيم بدهم. اگر نياز باشد، تورس را نيز روي نيمکت مينشانم. بايد بتوانيم بيشترين استفاده را از کيفيت بازي او بکنيم، به همين دليل شايد نياز باشد او به ميدان نرود. او نيز مانند همه بازيکنان دوست دارد تيمش به پيروزي برسد. براي رسيدن به آن، شايد نياز باشد او روي نيمکت بنشيند. بايد اين را بپذيرد.
ويکتور موزز و جان اوبي ميکل پس از ديدار با کويينز پارک رنجرز براي شرکت در جام ملتهاي آفريقا، چلسي را ترک ميکنند. سرمربي آبيها ممکن است براي جانشيني آنها بازيکنان جديدي را در پنجره نقل و انتقالهاي ژانويه به خدمت بگيرد.
وي در ادامه عنوان کرد: ما بايد همواره خودمان را با شرايط وفق دهيم. ممکن است هميشه در ترکيب تيم برخي بازيکنان آسيب ديده باشند. اکنون نيز 2 بازيکن ما به جام ملتهاي آفريقا خواهند رفت. ممکن است همه فکر کنند که بايد بازيکنان جديدي را به تيم بياوريم ولي بايد بگويم که از همه بازيکنانم راضي هستم. آنها خوب تمرين ميکنند و تعهد بالايي به چلسي دارند. نيازي به هيچ بازيکني نداريم.