پاسخ کریمی به درخواست عجیب
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پاسخ کریمی به درخواست عجیب

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

پاسخ کریمی به درخواست عجیب

كريمي: اگر بلد بودم پارتي كسي شوم برادرم مجبور نميشد قيد ايران را بزند!چرا مد شده كه هركسي ميخواد فوتباليست بشه ميره سراغ چهار تا پارتي؟

اختلاف نظر علي كريمي با يكي از هواداران پرسپوليس از اتفاقهاي قابل توجه تمرين ديروز سرخها بود. كريمي كه هر روز به خاطر شرايط خاصش مورد توجه گروهي از هواداران و نيازمندان قرار ميگيرد، همواره سعي ميكند تا به نحوي گرهاي از كار آنها باز كند ولي اتفاق ديروز در نوع خودش قابل توجه و متمايز بود. يكي از هوادارن جادوگر با خواهش و تمنا از او ميخواست تا هر طور شده، برادرش را به يك تيم فوتبال معرفي كند غافل از آنكه كريمي اهل سفارش نيست.كريمي كه در ابتدا گمان ميكرد دليل خواهش و اصرار اين هوادار براي ديدار با او براي انجام كاري خيرخواهانه است، با او به صحبت پرداخت ولي پس از گذشت لحظاتي، كريمي متوجه شد كه شخص مورد نظر اصرار دارد كه كريمي به هر نحوي شده برادرش را به يك تيم فوتبال بفرستد. جادوگر كه پس از انجام تمرين گروهي سرخها و ديدار با صنعت ساري به صورت اختصاصي وزنه زده بود، از شنيدن درخواست عجيب هوادارش به شدت تعجب كرد: «تو ميخواستي داداشت رو بفرستي فوتبال بازي كند، من بايد معرفياش كنم؟ عزيز من ... اين چه حرفيه؟ چرا مد شده كه هركسي ميخواد فوتباليست بشه ميره سراغ چهار تا پارتي؟»

شخص مورد نظر كه تصور نميكرد كريمي با اين صراحت جواب درخواست او را بدهد به ميان صحبتهاي كريمي آمد و گفت كه چون برادرش استعداد خوبي دارد، ميخواهد كه فوتباليست شود! جادوگر هم بدون كوچكترين مكثي جواب ادعاي او را داد: «داداشت خوبه؟ خيلي استعداد داره؟ خب چرا نميفرستياش بره توي يه تيم تست بده؟ اگر خوبه چرا دنبال پارتي هستي؟ به هرحال اينطوري نيست كه هركسي ميخواد فوتباليست بشه حتما پول و پارتي داشته باشه. هيچ مربياي بازيكن خوب رو بيرون نميندازه.» موتور جادوگر حالا داغ شده بود: «چرا الكي فشار ميارين كه داداشتون فوتباليست بشه. فكر ميكني كه همه ميرن فوتباليست ميشن و كلي پول در مييارن؟ به هرحال، اين درست نيست. شايد داداشت توي يه رشته ديگه استعداد داشته باشد. چرا دنبال اين هستين كه همه فك و فاميلتون فوتباليست بشن!» كريمي براي اينكه خيال اين هوادار پرسپوليس را راحت كند حتي برادر خودش را هم مثال زد. ميلاد كريمي كه عاشق فوتبال بود، هرگز همراه علي كريمي ديده نشد و به رغم علاقهاي كه به فوتبال داشت راهي انگليس شد تا در بازار كار شانسش را امتحان كند:«اگه قرار من سفارش كسي رو بكنم، حتما سفارش داداشم رو ميكردم. اون هم عاشق فوتبال بود ولي چون استعداد كافي رو نداشت خيلي زود كنار كشيد و رفت دنبال يه رشته ديگه. من هم كه داداشش بودم و علي كريمي بودم هيچ وقت دنبال كارش نرفتم و الان هم مدتهاست كه او را نديدهام!» كريمي كه ديروز خيلي حال و حوصله نداشت، پس از پايان تمرين و طبق معمول از مسوولان حراست درفشيفر خواست تا هواداران پرسپوليس را در گروههاي چندنفره به داخل بفرستد تا آنها بتوانند با خيال راحت با جادوگر عكس يادگاري بگيرند.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

2. 4 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali karimi 8red (3rd January 2013), ali perspolice (3rd January 2013), Milad criska (3rd January 2013), RaMiN (3rd January 2013)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نمیدونم والله...........
    یعنی واقعا هیچ کدوم از این فوتبالیستها اهل پارتی بازی نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

4. کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

سرباز پرسپولیس (3rd January 2013)

نام واقعی
    ali
    استاتوس
    زمانی میاد که همه یکی بشیم
    شغل و حرفه
    ساخت و ساز
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 43 بار در 29 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دمش گرم داداش...ولی تو فوتبال ما خيلی پارتی بازی ميشه...
    اگه تو دنیا قرار بود جای چیزی باشم/دوست داشتم جای اشکات باشم/تو چشات متولد شم/رو پلکات جون بگیرم/رو صورتت جاری شم و رو لبات بمیرم...