هافبک تيم فوتبال ذوبآهن گفت: اطمينان دارم با تلاش بازيکنان و درايت کادر فني از بازي با استقلال سر بلند بيرون ميآييم.

مهدي رجبزاده در گفتوگو با خبرنگار ايسنا، اظهارکرد: به اعتقاد من تمام بازيها مشکل است و هم اکنون استقلال تيم صدر نشين ليگ محسوب ميشود. اين تيم در زمين و روي نيمکت از بازيکنان خوبي سود ميبرد و بازي در برابر اين تيم مشکل است. در مقابل هم اکنون ترکيب واقعي تيم ما شکل گرفته است و بازيکنان تاثيرگذاري به ذوبآهن اضافه شدهاند. کادر فني تيم ما به خوبي بر مسايل فني تيم مسلط است و بايد در 3 بازي متوالي که در خانه داريم حداکثر امتيازات را کسب کنيم تا از ته جدول کنده شويم.

وي افزود: چون بازيهاي استقلال و پرسپوليس پخش مستقيم سراسري ميشود بازيکنان جوان انگيزه بالايي دارند تا تواناييهاي خود را به اثبات برسانند. اطمينان دارم با تلاش بازيکنان و درايت کادر فني از بازي با استقلال سر بلند بيرون ميآييم.

هافبک هجومي تيم فوتبال ذوبآهن تصريحکرد: پيش بيني ميکنم تيم ذوبآهن در اين فصل عاقبت بخير ميشود، اگر بيشتر تلاش کنيم حتي کسب سهميه آسيايي براي تيم ما دور از دسترس نيست هر چند که بسيار مشکل است. به هر حال يقين دارم ذوبآهن جز تيمهاي نيمه بالايي جدول قرار ميگيرد.

رجبزاده افزود: کيفيت زمين فولادشهر مطلوب نيست چرا که ما هر روز در آن تمرين ميکنيم و فصل سرما نيز تاثير بدي بر چمن اين ورزشگاه گذاشته است. به هر حال بايد برنامه ريزي درستي انجام شود تا اين مشکلات پيش نيايد. زمين نقش جهان بايد هر چه زودتر آماده شود تا سپاهان در آن ورزشگاه به ميدان برود. اگر سپاهان زمين تمريني در اختيار ما بگذارد از اين پيشنهاد استقبال ميکنيم.

وي اظهارکرد: خيلي مهم است که تيم ذوبآهن روحيه برد داشته باشد و همانور که ديديم تيمهاي فولاد و ملوان با 4 برد زنده شدند و ما هم با چند برد متوالي وضعيتمان خوب ميشود. تيم ما شرايطش مثل انساني است که زمين خورده باشد و هم اکنون در حال بلند شدن باشد. بايد 3 امتياز بازي با استقلال را بگيريم.

رجبزاده خاطرنشانکرد: نبايد شرايط به گونهاي باشد که ما در ورزشگاه فولادشهر احساس غربت کنيم. از هواداران ذوبآهن ميخواهم که به ورزشگاه بيايند و ما را حمايت کنند تا بتوانيم موفق شويم.

تيم فوتبال ذوبآهن از ساعت 17:30 روز شنبه هفته آينده در ورزشگاه فولادشهر پذيراي تيم استقلال تهران خواهد بود.