سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: براي شکست دادن تيم فوتبال ملوان انزلي در ديدار عصر جمعه آمادگي خوبي داريم و صباي قم به سه امتياز اين بازي نياز مبرم دارد.

عبدالصمد مرفاوي در گفتوگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: به خوبي ميدانيم که در مصاف با تيم رده پنجم جدول ردهبندي ليگ برتر بازي بسيار دشواري در پيش داريم اما با شناخت کافي به مصاف حريف خود ميرويم و ضمن تلاش براي جبران دو امتياز از دست رفته در تساوي هفته گذشته برابر ذوب آهن، براي ابراز شايستگيهاي صبا تلاش خواهيم کرد.

وي با اشاره به آمادگي کامل بازيکنان تيم فوتبال صباي قم و به خصوص خط حمله اين تيم، بيان داشت: در اين ديدار مهاجمان صبا بايد قدر موقعيتها را دانسته و با قدرت بازي کرده و به پيروزي برسيم.

سرمربي تيم فوتبال صباي قم اظهار کرد: بازيکنان ما در دو بازي اخير به شکلي بسيار خوب برنامههاي تاکتيکي کادر فني را در زمين پياده کردند که ثمره آن ارائه بازي مناسب برابر پيکان و ذوب آهن بود اما در بازي جمعه با ملوان انزلي بايد در بهره بردن از فرصتهاي گلزني دقيقتر بوده و براي کسب سه امتياز تلاش کنيم.

وي تصريح کرد: با توجه به شناختي که از تيمهاي حاضر در ليگ برتر اين فصل داريم در فوتبال اين فصل ليگ برتر فوتبال باشگاههاي کشور به هيچ عنوان با اينکه ملوانيها که در حال حاضر در بين تيمهاي بالاي جدولي هستند را حريفي تلقي نميکنيم که نتوان آن را شکست داد.

مرفاوي در خصوص شرايط بازيکنان تيم فوتبال صباي قم در آستانه اين ديدار عنوان کرد: به جز مجيد حيدري که محروم است و يکي دو بازيکن مصدوم که هنوز به شرايط ايده آل نرسيدهاند، ساير بازيکنان در سلامتي کامل به سر ميبرند و براي انتخاب ترکيب مناسب در بازي عصر فردا دست کادر فني باز است.

وي تاکيد کرد: در بازي با ملوان انزلي نفرات خود را در آمادگي کامل در اختيار داريم و با توجه به اينکه موقعيت خوبي براي صعود در جدول داريم، تيم ما کاملا با انگيزه است و اميد زيادي داريم تا با کسب پيروزي ديگري انزلي را ترک کنيم.

سرمربي تيم فوتبال صباي قم عنوان کرد: در حال حاضر شرايط به گونهاي است که با کسب سه امتياز ديدار برابر تيم فوتبال ملوان بندر انزلي، فرصت صعود به مکانهاي بالاتر جدول ردهبندي را داريم و اين مهم براي ما بسيار حائز اهميت است.

ديدار صباي قم و ملوان انزلي از هفته سوم دور برگشت دوازدهمين دوره مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاههاي کشور از ساعت 15 عصر جمعه پانزدهم دي ماه در ورزشگاه 10 هزار نفري تختي انزلي برگزار ميشود.