مديرعامل باشگاه راهآهن با اشاره به اينکه مزيت برتري تيم فوتبال اين باشگاه به سپاهان به ميزباني در ديدار روز جمععه باز ميگردد، گفت: در بازي رفت در خانه سپاهان يک امتياز گرفتيم و اميدواريم در اين ديدار به سه امتياز دست يابيم.

صادق رئيسيکيا در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد نتايج اخير تيم راهآهن خصوصا دو شکست اين تيم در هفتههاي آغازين نيم فصل دوم ليگ برتر ضمن بيان مطلب فوق گفت: برنامههاي باشگاه راهآهن مطلقا به نتيجه تيم معطوف نشده زيرا برنامههاي بلندمدتي براي راهآهن داريم.

وي اضافه کرد: طبق برنامهريزي ابتداي فصل، هدفمان اين بود که ابتدا نسبت به فصل گذشته در ردهبندي ليگ چند پله صعود کنيم و در نهايت در جمع 5 تيم اول قرار بگيريم اما حضور در جمع تيمهاي بالاي جدول به قدري مورد توجه نيست که فشار مضاعف رواني روي تيم و سرمربي ايجاد شود.

مديرعامل باشگاه راهآهن با اشاره به اينکه در نيم فصل نخست تيم فوتبال اين باشگاه به اهداف ترسيم شده دست يافت، اضافه کرد: در حال حاضر هم راهآهن در رده ششم قرار دارد و اختلاف چنداني با برنامههاي ترسيم شده وجود ندارد.

وي در مورد بازي حساس اين تيم با سپاهان در هفته بيستم ليگ برتر تاکيد کرد: شرايط راهآهن و سپاهان به واسطه نتايج اخير يکسان است و هر دو تيم به فکر جبران دو شکست ابتداي نيم فصل دوم هستند اما تنها برتري ما نسبت به آنها ميزباني است.

رئيسيکيا اضافه کرد: چند بازيکن جديد در نيم فصل به جمع بازيکنان راه آهن اضافه شدهاند و فکر ميکنم از اين هفته به بعد از نظر هماهنگي هم با ساير نفرات به شرايط مد نظر کادر فني و علي دايي ميرسند. ضمن اينکه بازيکنان محروم و مصدوم ما که در هفتههاي گذشته حضور نداشتند، نيز به جمع نفرات قبلي اضافه شده و طبيعتا انسجام تيم بهتر از قبل خواهد شد.

وي با ابراز اميدواري از اينکه تيمش بتواند در اين بازي مهم نتيجه قابل قبولي را کسب کند، ادامه داد: در بازي رفت در خانه سپاهان يک امتياز گرفتيم و اميدواريم با توجه به شرايط فني تيم و داشتن امتياز ميزباني در اين ديدار به سه امتياز دست يابيم.

مديرعامل باشگاه راهآهن در مورد اينکه راهآهن در صورت پيروزي به جمع بالانشينان باز ميگردد اما در صورت باخت به نيم دوم جدول خواهد رفت، يادآور شد: جدول امسال ليگ به نحوي است که تمام نتايج ديدارها حساس بوده و در جايگاه تيمها تاثير ميگذارد. در اين شرايط تيمها با از دست دادن نتيجه يک بازي چند پله صعود يا سقوط ميکنند.

وي با ابراز اميدواري از پيروزي راهآهن برابر سپاهان و تراکتورسازي، در مورد اينکه از جذب بازيکن جديد در نيم فصل رضايت دارد، ادامه داد: سياست باشگاه حمايت از سرمربي براي انتخاب و تقويت تيم است. در فصل نقل و انتقالات بخشي نفرات مد نظر آقاي دايي، به جمع نفراتمان اضافه شدند اما يکي دو بازيکن بودند که باشگاهها با صادر کردن رضايتنامهشان موافقت نکردند.

رئيسيکيا در پايان گفت: فکر ميکنم با جذب نفراتي همچون کاسترو، آقازماني و عليعسگر بخشي از درخواستهاي آقاي دايي محقق شد و با همين نفرات هم ميتوانيم به اهداف باشگاه که قرار گرفتن در بين 5-6 تيم بالاي جدول است، دست يابيم.

ديدار تيم هاي فوتبال راه آهن و سپاهان در هفته بيستم داوزدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر ساعت 15 فردا جمعه در ورزشگاه اکباتان تهران برگزار خواهد شد.