سرمربي تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان گفت، تنها به برد برابر نفت تهران فکر ميکند.

اکبر ميثاقيان در نشست خبري پيش از ديدار آلومينيوم هرمزگان و نفت تهران گفت: نفت يکي از تيمهاي جوان و باانگيزه و از مربي بادانشي برخوردار است و براي مصاف با اين تيم با تدابير لازم وارد ميدان ميشويم.

وي با بيان اينکه در ديدار برابر نفت تهران چهار بازيکن خود را به علت محروميت در اختيار ندارد، اظهار کرد: محمود تيغ نورد، بهنام داداش وند، وحيد عسگري و رسول پيرزاده به علت محروميت در ديدار برابر نفت حضور ندارند اما ساير بازيکنان به طور حتم جاي خالي اين بازيکنان را پر خواهند کرد.

ميثاقيان در خصوص محروميت تيغ نورد، تصريح کرد: اين بازيکن حوان و با اخلاق بارها قسم خورده است که در ديدار برابر استقلال هيچ حرف زشت و رکيکي نزده و داور بي جهت او را اخراج کرده اما کميته انضباطي اين بازيکن را محروم مي کند که به نظرم اين اقدام نبايد انجام مي شد.

سرمربي تيم فوتبال آلومينيوم با اشاره به اينکه در ديدار برابر نفت تهران تنها به کسب سه امتياز فکر مي کند، خاطرنشان کرد: تيم آلومينيوم از بازيکنان جوان و باشرفي تشکيل شده که تا پاي جان براي پيروزي مي جنگند و در بازي فردا خواهيد ديد که پيروزي برابر داماش را تکرار خواهند کرد.

وي همچنين با تمجيد از عملکرد ميداودي در دو بازي اخير تيم آلومينيوم، اضافه کرد: بازيکناني نظير ميداودي با اين قدرت فني بالا انگشت شمارند و جاي بسي خوشحالي است که ميداودي در تيم آلومينيوم وجود دارد.

ميثاقيان در پايان گفت: از تمامي هواداران مي خواهم با حضورشان در ورزشگاه، باعث کسب سه امتياز اين ديدار و صعود تيم آلومينيوم به رده هاي بالاي جدول شوند، زيرا تک تک امتيازهايي که کسب مي کنيم براي خوشحالي مردم است. پس از سوت پايان ديدار با داماش براي خوشحالي مردم هرمزگان از ته دل شاد بودم.