سرمربي تيم فوتبال ذوبآهن گفت، تنها کمبودي که نسبت به استقلال داشتيم تجربه بود که با آمدن بازيکنان جديد اين نقص هم جبران شده است.

فرهاد کاظمي در نشست خبري پيش از ديدار تيمش برابر استقلال گفت: بازي فرداي ما و استقلال مطمئنا يک بازي تاکتيکي و هجومي خواهد بود. تنها يک کمبود نسبت به استقلال داشتيم که نداشتن تجربه بازيکنانمان بود که خوشبختانه با آمدن بازيکنان جديد اين نقص هم جبران شده است. بازيکنان جديد ما در حوزه فوتبال بينالمللي هم داراي تجربه هستند.

وي ادامه داد: هم ما و هم استقلال پتانسيل انجام بازي هجومي را داريم، به همين دليل اميدوارم همين اتفاق رخ دهد. خوشبختانه هيچ محرومي براي بازي فردا نداريم اما فرشاد بهادراني و سعيد عبداللهپور مصدوم هستند.

کاظمي در ادامه و در پاسخ به اين سوال که بيشتر روي کدام بازيکن استقلال تمرکز کرده است، گفت: براي تمام بازيکنان حريف احترام قائليم و براي همه آنها برنامه داريم. تمرکز ما فقط روي تجربه و توانمندي مربيان استقلال است.

در ادامه خبرنگار ايسنا از کاظمي پرسيد که چرا در بازيهاي اخير ذوبآهن ضريب پاسهاي خطا زياد شده است که وي در پاسخ گفت: اين مشکل بيشتر در بازي با صبا بروز کرد چون کيفيت بد زمين قم روي کار تيمها تاثير گذاشته بود. به نظر من اين زمين براي صبا در بازيهاي خانگي و به ويژه در ليگ قهرمانان آسيا مشکلساز ميشود. به هر حال اميدوارم مشکل پاسکاريها در بازي فردا بروز نکند.

وي همچنين درباره عملکرد محسن بياتينيا به خبرنگاران گفت: در بازي قبل از محسن در پست غير تخصصياش استفاده کرديم و او را يک خط عقب آورديم تا با سه مهاجم حمله کنيم. پس از بررسي آمار بازي هم متوجه شديم که او بيشترين توپگيري و پرس را انجام داده است. در مجموع کادر فني از محسن رضايت دارد.

سرمربي ذوبآهن در پايان درباره حضور تماشاگران در بازي فردا هم گفت: هواداران سرمايه فوتبال هستند و بايد با حضورشان از تيم حمايت کنند و يار و ياورش باشند. کما اين که هواداران ذوبآهن چند سال است از اين تيم حمايت ميکنند. حضور آنها روحيه بازيکنان را چند برابر ميکند.