سرمربي ملوان بندرانزلي به شدت از حکم کميته انضباطي فدراسيون فوتبال انتقاد کرد.

محمد احمدزاده پس از شکست يک بر صفر تيمش برابر صبا در هفته بيستم ليگ برتر فوتبال، نسبت به حکم کميته انضباطي که عليه وي صادر شده است، واکنش نشان داد و به شدت از اين کميته انتقاد کرد.

به گزارش ايسنا،وي با بيان اين که حکم کميته انضباطي را به هيچ وجه قبول ندارد، گفت: مگر ميشود چنين حکمي را قبول کرد؟ در بازي با پرسپوليس در جام حذفي 90 دقيقه به من و تيمم و به ويژه مازيار زارع فحاشي شد، آن وقت من بايد از پرسپوليس عذرخواهي کنم؟ به نظر من مشکل فوتبال ايران همين احکامي است که به ضرر تيمهاي شهرستاني صادر ميشود.

احمدزاده افزود: اصلا چنين چيزي قابل قبول نيست که بازيکنان ملوان مورد بدترين فحاشيها قرار بگيرند و آن وقت کميته انضباطي ما را مجبور کند که معذرت خواهي کنيم. پرسپوليسيها بايد از ما معذرت خواهي کنند نه ما از آنها! باشگاه پرسپوليس بايد از ما و به ويژه مازيار زارع عذرخواهي کند چون همه ايران ديدند که در آن بازي چقدر زياد و چقدر زشت به او فحاشي شد.

سرمربي ملوان ادامه داد: سوال من اين است که چرا کسي از پرسپوليسيها نميخواهد که به خاطر رفتار زشت تماشاگرانشان عذرخواهي کنند؟ آقاي کفاشيان! آيا اين حکم، به واقع نشاني از عدالت است؟ من واقعا اين حکم و جريمه تعيين شده را قبول ندارم.

محمد احمدزاده پيش از ديدار تيمش برابر پرسپوليس در جام حذفي، مصاحبهاي انجام داده و گفته بود که اميدوار است ديدار دو تيم 11 به 11 برگزار شود. اين حرف سرمربي ملوان باعث اعتراض مسئولان کادر فني و مديريتي سرخپوشان شد و از احمدزاده شکايت کردند. در نهايت، کميته انضباطي احمدزاده را به پرداخت 20 ميليون ريال جريمه نقدي و عذرخواهي رسمي از باشگاه پرسپوليس محکوم کرد.

همچنين احمدزاده پس از شکست تيمش مقابل صبا، در نشست خبري گفت: اين بازي با تمام بازيهايي که در ليگ انجام داديم متفاوت بود و فوتبالي را که ميخواستيم نتوانستيم انجام دهيم. تيم حريف در خط دفاع و مياني و خط حمله بهتر از ما بود. آنها بهتر از ما دويدند و توانستند به آنچه که ميخواستند برسند.

وي ادامه داد: تيم ما در هيچ کدام از بازيهاي گذشته اينقدر بد و کمفروغ ظاهر نشده بود، حتي در بازي با پيکان در تهران که بازي را باختيم اينقدر بد بازي نکرده بوديم و اين عاملي شد براي صبا که به نتيجه برسد.

احمدزاده در ادامه افزود: اين تنها بازي بود که نتوانستيم موقعيت ايجاد کنيم، بايد بررسي کنيم که مشکل چه چيزي بوده است. ما هر بازي متوسطي که ارائه داديم هميشه چند موقعيت گل داشتيم. نتيجه نگرفتن و موقعيت گل ايجاد نکردن دو مقوله متفاوت است. در اين بازي مشکل اساسي ما ايجاد موقعيت گل بود.

سرمربي ملوان گفت: يکي از فاکتورهاي خوب ما، باکيفيت بازي کردن بود ولي در اين بازي باکيفيت نبوديم. آن چيزي را که امروز در ميدان نشان داديم شايد تنها به مسائل فني هم مربوط نباشد. واقعا نبايد با يک بازي نه چندان خوب همه چيز را زير سوال برد. ما با همين تيم بايد ادامه راه بدهيم.

وي در پايان گفت: منکر نميشوم که بازيکنان ما استرس زيادي داشتند، ما بايد اين ضعف را برطرف کنيم و شما رسانهها و خبرنگاران در برطرف کردن اين مشکلات بايد ما را ياري کنيد.