سرپرست باشگاه صباي قم گفت: متاسفانه مربيان ايراني بي مورد و بيجهت به مسائلي گير ميدهند.

رضا کشوري در گفتوگو با خبرنگار فارس، در مورد پيروزي روز گذشته صبا برابر ملوان عنوان کرد: همانطور که قبلا هم گفته بودم جايگاه صبا اينجا نيست. با اين بازيکنان و مربيان بايد بالاتر برويم و مطمئن باشيد در روزهاي آينده نتايج بهتري هم ميگيريم.

وي در مورد اينکه برخي مربيان از زمين ورزشگاه يادگار امام قم گلايه دارند، خاطرنشان کرد: مشکلي وجود ندارد هر تيمي که نتيجه نميگيرد دنبال بهانه است. اگر ببرند، زمين خوب است. چگونه تيم ملي در لبنان با آن زمين بازي کرد، حالا زمين قم نامناسب شده است؟! اين چه حرفي است که مربيان ميزنند.

سرپرست باشگاه صباي قم در مورد اينکه آيا مسئولان AFC از بازديد ورزشگاه يادگار امام راضي بودند، گفت: مسئولان کنفدراسيون آسيا شرايط را به خوبي ارزيابي کردند و هيچ مشکلي وجود نداشت. متاسفانه مربيان ما بايد به چيزي گير بدهند.

کشوري در مورد ديدار هفته آينده برابر پرسپوليس افزود: در خانه بازي داريم و اميدوارم مانند ديدار رفت بتوانيم در اين مسابقه به برتري دست يابيم. البته فوتبال قابل پيشبيني نيست، هر تيمي که به ميدان ميآيد دوست دارد برنده باشد.

وي در مورد اينکه شرايط پرسپوليس تغيير کرده، افزود: شرايط ما هم متفاوت شده است. نتيجه گرفتن در اين مسابقه بستگي به اين موضوع دارد که توپهايمان به گل تبديل شود يا نه. زيبايي فوتبال هم به اين است که بازيها قابل پيش بيني نيست و تمام تيمها تلاش ميکنند تا به برتري دست يابند.