رئال مادريد در هفته هجدهم رقابتهاي لاليگا و در اولين بازي خود در سال 2013 ميلادي ميزبان رئال سوسيهداد خواهد بود.

هفته هجدهم رقابتهاي لاليگا پس از تعطيلات زمستاني از جمعه شب با انجام يک ديدار آغاز شد. امشب نيز 4 ديدار در اين چارچوب برگزار ميشود که در مهمترين ديدارها اوساسونا به ميهماني سويا خواهد رفت.

به گزارش فارس،هفته هجدهم مسابقات ليگ اسپانيا فردا شب با انجام 4 ديدار ديگر پيگيري ميشود که در مهمترين بازيها رئال مادريد که با شکست مقابل مالاگا، افزايش اختلاف به 16 امتياز با بارسلوناي صدرنشين و نيمکتنشيني ايکر کاسياس سال 2012 را با تلخي به پايان رساند، بايد در اولين بازي سال 2013 ميلادي در سانتياگو برنابئو ميزبان رئال سوسيهداد، تيم هفتم جدول باشد.

رئال مادريد در اين ديدار مدافع پرتغالي خود، پهپه را به دليل مصدوميت در اختيار نخواهد داشت و همه منتظر خواهند بود تا ببينند چه کسي اينبار درون دروازه غولهاي مادريد قرار خواهد گرفت.

در ساير بازيها بارسلوناي صدرنشين در دربي کاتالانها کار راحتي مقابل اسپانيول، تيم هجدهم جدول در پيش دارد و ليونل مسي ميتواند پيش از مراسم انتخاب مرد سال فوتبال جهان که دوشنبه برگزار خواهد شد، باز هم رکورد گلهاي خود را افزايش دهد. اين در حالي است که تيتو ويلانووا پس از عمل جراحي در تمرين آبياناريها حاضر شد و احتمال حضورش روي نيمکت تيم نيز وجود دارد.

در سومين بازي فردا شب اتلتيکو مادريد که در اين فصل فوقالعاده کار کرده و توانسته به دو قطبي بودن لاليگا پايان دهد، ميهمان رايووايکانو است و در آخرين بازي سلتا از وايادوليد پذيرايي خواهد کرد.

رقابتهاي هفته هجدهم لاليگا دوشنبه شب با ديدار دو تيم رايووايکانو و ختافه به پايان خواهد رسيد.