عبدی:درحالت عادی یحیی باید دستیار چهارم من می شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: عبدی:درحالت عادی یحیی باید دستیار چهارم من می شد

 1. #1


  محل سکونت
  IRAN
  نام واقعی
  SaEeD
  استاتوس
  در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
  شغل و حرفه
  daneshjo...naghshe keshi
  بازیکن محبوب
  karim bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  3,938
  تشکر
  3,216
  تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک

  عبدی:درحالت عادی یحیی باید دستیار چهارم من می شد

  عبدی:درحالت عادی یحیی باید دستیار چهارم من می شد/ هر چه آدم ها کوچکتر باشند می توانند کارهای بد بزرگی انجام دهند/ گفتند چرا می خواهی دستیار فردی شوی که از نظر فنی ده پله از تو پایین تر است ؟


  اگر فرد دیگری را می خواستید چرا اصرار کردید که من بیایم؟ چطور شد که من به انگلیس بیایم و برگردم سریعا با فرد دیگری صحبت کردید؟متاسفانه در فوتبال ما صداقت وجود ندارد  سایت گل – بعد از انتخاب حسین عبدی به عنوان یکی از اعضای کادر فنی پرسپولیس این مربی برای انجام امورات شخصی و لغو برنامه های کاری و مربیگری اش به دوبی و لندن رفت اما در آستانه بازگشت به تهران متوجه شد که پرسپولیس و گل محمدی به جای او با وینکو بگوویچ وارد مذاکره شده و به توافق رسیده اند.این اتفاق در حالی رخ داد که هیچ کس با عبدی تماسی نگرفته و او بی خبر از همه جا دنبال تهیه بلیت بود تا بازگردد و در تمرینات شرکت کند. حالا که عبدی از این قضیه با خبر شده متعجب و حیران است و البته عصبانیتش را نمی تواند پنهان کند.وی در گفت و گو با گل حرف هایی می زند که تا به حال نمونه اش را از او نشنیده بودیم.
  آقای عبدی از این اتفاق یعنی جایگزینی بگوویچ به جای شما با خبر بودید؟
  خب مطمئنا من در جریان نبودم و از طریق رسانه ها و دوستانم فهمیدم که چه اتفاقی افتاده.5-4 روز پیش یکی از دوستانم با من تماس گرفت و این مساله را گفت.من هم بسیار متعجب شدم و وقتی یکی از سایت ها را چک کردم متوجه شدم صحبت هایی شده.با این حال باز هم زیاد باور نکردم و گفتم حتما جزو شایعات است .به همین خاطر با باشگاه تماس گرفتم که کسی جوابگویم نبود.بعد با آقای شیرینی موفق شدم صحبت کنم که ایشان هم گفت چیزی نیست اما چند روز قبل یکی از دوستان مشترکمان با پیگیری اش به من گفت در نبود من با یک مربی دیگر مذاکره کرده و به توافق هم رسیده اند در صورتی که صحبت چیز دیگری بود.
  چه چیز دیگری؟
  من که در تهران بودم با دعوت خود باشگاه و برای حمایت از تیم به اتفاق کریم رفتیم سر تمرین .قبل از آن هم آقای پروین هم گل محمدی به اصرار گفته بودند که برویم.گفتند بیایید به پرسپولیس کمک کنید .همان موقع من سوالم این بود که اگر می خواهید به پرسپولیس کمک کنید مشکلی نیست اما اگر می خواهید جایگاهی که خالی شده را تصاحب کنید من به شخصه نمی توانم.گفتم برای من اشخاص مهم هستند اما پرسپولیس از هر شخصی مهمتر است.
  بعد چه شد؟
  با این حال از من خواستند که کمک کنم اما همان موقع برخی از دوستان و مشاورانم می گفتند نباید بروی و با افرادی کار کنی که سطح علمی و مربی گری شان خیلی از تو پائین تر است. اما من چون با خود رویانیان و یحیی صحبت کرده بودم گفتم هر کاری از دستم بر بیاید برای پرسپولس انجام می دهم چون وظیفه ما این است که به پرسپولیس در این شرایط خاص کمک کنیم.
  اما شما بر خلاف برخی دیگر از پیشکسوتان خیلی سریع جواب بله ندادید؟
  بله درست است.من تاکید داشتم که اگر می خواهید به پرسپولیس کمک شود من بیایم که آنها هم اصرار کردند که همین طور است .مطمئنا هر کس دیگری بود با اولین پیشنهاد می خواست جزو کادر باشد اما من دوست داشتم این کمک از طریق منطقی انجام شود .می دانستم که در جایگاه قبلی ام قرار می گیرم و نمی توانم تصمیم گیری کنم بلکه تصمیم آخر با کس دیگری است به همین خاطر گفتم اجازه بدهید فکر کنم و جواب نهایی شما را بدهم.
  بعد از این دوباره با یحیی و مسوولان باشگاه جلسه گذاشتید؟
  بله درهمان زمانی که ایران بودم با رویانیان ،یحیی و شیرینی جلسه گذاشتیم و با اینکه من برای همکاری دودل بودم تا در این پست دوباره همکاری کنم اما در نهایت به خاطر کمک به پرسپولیس قبول کردم.البته همان جا به آقای شیرینی گفتم من می توانم کمک کنم و تایمم در اختیار خودم باشد اما در روز آخر با یحیی جلسه ای داشتیم که قرار شد من به مسافرت بروم و اگر مصر بودید من دو هفته تا 20 روز کار دارم .من در امارات یک کار بزرگ را با یک شرکت شروع کرده بودم که یک همکاری فوق العاده بود .همچنین در انگلیس هم باید کارهای مربیگری ام را متوقف می کردم یا بعضی ازکارها را کنسل می کردم تا با تمام تمرکزم روی کار در پرسپولیس باشد . در هر صورت با یحیی و رویانیان شب آخر در این باره صحبت کردیم که قبول کردند من بروم.
  ظاهرا اینکه بپذیرید دوباره دستیار باشید برایتان سخت بوده و به همین خاطر دیرموافقت کردید؟
  من شرایطم را گفتم و با اینکه یک چیزهایی را باید متحمل می شدم قبول کردم. در صورتی که اگر ارتباطات نبود این اتفاقات باید بالعکس رخ می داد .با این حال آقایان قبول کردند که من بروم .حتی آقای رویانیان در برنامه تلویزیونی هم این مساله را اعلام کرد.البته جا دارد اینجا از آقای رویانیان تشکر کنم که خیلی سعی کرد این مذاکرات منطقی پیش برود.با این حال من بعد از دو روز حضور در دوبی به انگلستان آمدم تا دو هفته به کارهایم برسم اما 10 روز از حضورم گذشته بود که تماس گرفتم و فهمیدم با فرد دیگری به توافق رسیده اند که من هم خیلی متعجب شدم.با خودم گفتم مگر می شود چنین کاری کرد؟مگر می توان چنین داستانی را رقم زد؟اگر از اول می گفتند کار منطقی تری بوداما ... فکر می کنید چه چیزی باعث شد تا این اتفاق بیافتد؟ عدم صداقت باعث شد تا بروند با یک مربی دیگر صحبت کنند.
  می خواهم بپرسم اگر فرد دیگری را می خواستید چرا اصرار کردید که من بیایم؟ چطور شد که من به انگلیس بیایم و برگردم سریعا با فرد دیگری صحبت کردید؟متاسفانه در فوتبال ما صداقت وجود ندارد و آلودگی فوتبال از همین جا ناشی می شود.وقتی عدم صداقت در تیم های ما نشر پیدا می کند همین می شود که می بینید.قصد من این بود که به تیم کمک کنم.حال قرار بود فردی که باید نفر اول می بود نفر اول کار کند اما من به خودم قبولانده بودم که برای کمک به پرسپولیس باید منیت ها را کنار بگذاریم. ظاهرا در زمان مربیگری استیلی هم صحبت هایی برای بازگشت شما به کادر فنی انجام شده بود؟ بله،وقتی کار من با آقای دایی تمام شد دیگر دوست نداشتم به عنوان دستیار کار کنم اما آقایان مهاجرانی و استیلی در جلسه ای اصرار داشتند که من را برگردانند اما من باید به انگلیس می آمدم و کارهای مربیگری ام را پی می گرفتم.آنها هم مصر بودند برای همکاری اما شرایط مهیا نبود.
  انگار از مسائل رخ داده خیلی ناراحت هستید؟
  بیشتر از اینکه ناراحت باشم متعجبم.البته معتقدم هر چه آدم ها کوچکتر باشند می توانند کارهای بد بزرگی انجام دهند که ناشی از عدم صداقت و عدم روراستی می شود.
  شما از افراد باشگاه و گل محمدی شناخت کافی نداشتید؟
  من با آقایان رویانیان و شیرینی آشنا نیستم اما اینها افراد منطقی تر و خوب تری هستند .آشنایی من از این افراد به آن عمق از آن نفر نبود و سطحی بود.اما این دوست عزیز را بیش از اینها می شناختم و قبلا با هم راحت تر بودیم اما ظاهرا تغییرات زیاد بوده و نوع صحبت ها با عملکرها چیز دیگری را نشان می دهد.البته باید بگویم این کارها به جز اینکه به پرسپولیس لطمه بزند نتیجه دیگری در بر ندارد.اینکه با اسامی بزرگتر از خودشان بخواهند خودشان را بالا ببرند درست نیست.در این اتفاق عدم صداقت مشهود بود.این کار در هیچ جایی از دنیا جایز نیست .من برای کنسل کردن کارهایم باید کلی عذرخواهی می کردم و متحمل ضررهای مالی می شدم اما با کارغیر حرفه ای این فرد واقعا متعجب شدم.
  البته در این جور مواقع می گویند سرمربی مختار است تا با هر که خودش می خواهد کار کند؟
  بله مختار بود اما باید تصمیم درست رامی گرفت.وقتی آنها مصر بودند ،من هم دو به شک بودم چون در حالت عادی این فرد باید دستیار چهارم من می شد.مطمئنا عدم صداقت کارها را به درستی پیش نخواهد برد.ظاهرا این دوستان این باشگاه را با باشگاه های دیگر اشتباه گرفته اند .این باشگاه متعلق به مردم است و باید با مردم روراست باشید.متاسفانه این افراد در پوست معصومیت کارهای کریه انجام می دهند که فوق العاده به تیم ضربه می زند.درست مثل سیاست های آمریکایی و انگلیسی که مثل آدم های احمق با انسان حرف می زنند و پشت شان یک چماق قایم کرده اند.
  حالا شما فکر می کنید که کشدار کردن این قضیه یعنی پذیرفتن این مسوولیت از طرف شما کار درستی بود؟
  کار من درست بود.فلسفه رویانیان هم درست بود.همان روز که با کریم رفته بودیم تمرین من سوال کردم شما که توانایی کافی برای هدایت پرسپولیس را ندارید،آیا می خواهید به پرسپولیس کمک کنید؟ که گفتند بله.من هم گفتم اگر فلسفه این است من هم هستم.
  یعنی شما گل محمدی را فرد ناتوانی برای هدایت پرسپولیس می دانید؟
  ببینید ،افراد باید جایگاه خودشان را بدانند.جایگاه ها بزرگ شدنی نیست.ممکن است یکی دو برد هم بیاورید اما اگر روراست نباشید ضررمی کنید.قدم اول را با من که خیلی کج برداشتند اما امیدوارم پرسپولیس در هر شرایطی موفق باشد.با این حال عدم صداقت لطماتی به تیم می زند که جبران ناپذیر است.اینکه بیایند وارد مقوله ای بشوند که با لطمه به افراد، خودشان را بزرگ کنند کار بسیار بدی است که خلاف اخلاق به حساب می آید.دستی که ما با هم دادیم به ضرر من بود .کسر شان من بود و الان فهمیدم شانیت ندارند.البته خوشحالم که اینطوری شد.این افراد با این فلسفه من را پای میز مذاکره نشاندند که به تیم کمک کنیم اما مشخص شد فلسفه های شان آبکی است.این افراد نمی توانند با این منش به جایی برسند و این باشگاه که روی ارزش ها و اعتقادات استوار شده با این آدم ها به جایی نمی رسد چرا که حرف ها و عمل اینها با هم جور در نمی آید.
  نگفتید چرا از این قضیه خوشحالید؟
  خوشحالم چون اگر می آمدم، با این نیت و عدم صداقت هر اتفاقی می افتاد می خواستند به من یا افراد دیگر نسبت بدهند .اصلا با یک لحنی صحبت می کردند که احساس می کردی زبان در دهان شان نیست اما طوری عمل می کنند که از صد نفر حرفه ای در زمینه منفی اش بدتر هستند.من امیدوارم پرسپولیس به جایگاه واقعی اش برگردد اما ما برای پیشرفت باید صداقت را اصل قراردهیم و گرنه فوتبال مان به قهقرا می رود.وقتی صداقت نباشد وپای ارتباط بیاید وسط اینطور می شود که در انجام تعهدات باز می مانند و در این میان مردم بیشتر ازهمه تاسف می خورند.
  به خاطر این اتفاقات در کارهای شخصی تان هم به مشکل برخوردید؟
  خوشحالم که این اتفاق الان افتاد.به من ضررهای مالی وارد شد و خیلی از برنامه هایم را کنسل کردم اما هنوز که کار شروع نشده می شود جلوی خیلی از ضررها را گرفت.هم من به جایی نرفتم که صداقت وجود ندارد هم اینکه با فردی که چند لول از خودم پائین تر است و در شرایط طبیعی باید دستیار چهارم یا پنجمم می شد کار نکردم.اما متاسفم برای پرسپولیس .
  شاید از ابتدا شما گزینه شخص گل محمدی نبودید و باشگاه اصرار داشت شما بیایید؟
  کسی که نتواند گزینه خودش را انتخاب کند یا احساس خطر کرده یا خودش راکوچکتر می دیده .من می خواستم بیایم وکمک کنم اما بزرگترین ضرربه ورزش جایی وارد می شود که آدم های که واردترند کمتربیایند .افراد نمی توانند خودشان را قد بلند تصور کنند بلکه باید قد بلند باشند تا کار فنی و علمی سطح بالا انجام دهند.با این حال متاسفانه سیاست بعضی ها اینطور است که فکر می کنند اگر کسی که می آید بهتر از خودشان باشد ممکن است جایشان را بگیرد.
  شما درفوتبال انگلیس بوده اید.امکان ندارد نمونه این اتفاق آنجا رخ دهد؟
  درفوتبال انگلیس یک مثل هست که می گویند به جای اینکه کار را به دست افراد قدرتمند بدهید کار را به کسانی بسپارید که انسان های بهتری باشند.من الان خوشحالم که این آقایان من را از دو به شکی خارج کردند چون اگر این همکاری اتفاق می افتاد در جای دیگری ضربه بزرگتری می خوردم .همیشه و در هر کاری صداقت شرط اول است .وقتی حرف و عمل افراد با هم همخوانی نداشته باشد انسان به هیچ حرفی متعهد نخواهد شد.این مساله برای بازیکنان تیم هم تبعاتی دارد.از این به بعد آنها هم از این می ترسند که این اتفاقات برای آنها رخ دهد چون رهبر تیم شان در حرف و عمل یک جور نیست .البته من از آقای رویانیان ناراحت نیستم.ایشان اینقدر بامن صحبت کردند که مرا شرمنده خودشان کنند اما فردی که این عمل غیر حرفه ای را انجام داده به لحاظ اخلاقی کار بسیار اشتباهی انجام داده است.
  انگار بحث خیلی اخلاقی شده و شما هم تاکید زیادی روی اخلاق مداری دارید.
  بله به خاطر اینکه اخلاق و صداقت شرط اول موفقیت است.من قبل از امضای قرارداد آینده را درست دیده بودم .من به این فکر می کردم که این افراد بعد از دو تا باخت می خواستند پشت چه کسی پنهان شوند و با چه نقابی می خواستند جلوی دوربین ها صحبت کنند؟هر کس باید با نقاب واقعی خودش جلو بیاید.کار عاقلانه و سیاست خوب است اما بهترین سیاست ،صداقت است.اگر صداقت نداشته باشید با هر نسیمی می شکنید.
  شما برای کمک به پرسپولیس راهکار خاصی داشتید؟
  طرح من این بود که طوری برنامه ریزی کنیم تا در پایان فصل یکی از تیم های اول تا پنجم جدول باشیم و برنامه های زیادی هم داشتم اما خوشحالم که وارد کار نشدم تا از تجربیات و طرح هایم سوء استفاده شود.
  یعنی گل محمدی را چنین فردی می دانید؟
  اگر طرز آمدن افراد را مرور کنید خیلی چیزها دستگیرتان می شود.اینکه این افراد چطوری و با چه برنامه ریزی آمدند .این افراد همان کسانی هستند که تیم های خودشان را با دلایل مبهم فراموش می کنند تا به جایگاهی برسند که ما قبلا در آن بوده ایم و بعد از آن هم می توانستیم باشیم .اگر می خواهید از محسن عاشوری بپرسید .بعد از آن وقتی تیم با مانوئل نتیجه نمی گیرد شرایط طور دیگری می شود و دقیقا متوجه می شویم از ابتدا چه برنامه ای بوده.بهتر است تمام اتفاقاتی که افتاده را مرور کنیم .تمام این اتفاقات با برنامه ریزی بوده و برای من خیلی جالب است .مثلا یک مربی به خاطر مریضی ،تیمش را رها می کند اما بعد به جایی می رود تا کار سخت تری انجام دهد یا مربی دیگری که مشکل خانوادگی دارد در نیمه راه تیمش را رها می کند و بعد از فسخ قراردادش در عرض 3 روز مشکل خانوادگی اش حل می شود .همه اینها می شود عدم صداقت.
  ظاهرا همکاری دوباره شما با پرسپولیس به لحاظ مالی هم با مشکلاتی مواجه بود؟
  من با توجه به شرایطم خواسته ام را گفتم که گفتند خیلی بالاست اما بعد از آن گفتم می توانم مجانی کمک کنم در صورتی که وقتم دست خودم باشد.چون می دانم اگر این اتفاقات نبود من حاضر نمی شدم دستیار کسی باشم و الان باید خودم دستیارانم را انتخاب می کردم.با این حال معتقد بودم باید منیت ها راکنار گذاشت و به تیم کمک کرد. به همین خاطر با رویانیان ،یحیی و شیرینی به توافق رسیدم و قرار شد بعد از بازگشتم از سفر کارم را شروع کنم.البته خوشحالم با شوکی که داده شد تیم خوب نتیجه گرفت .
  فکر نمی کنید در این میان باشگاه هم مقصر بوده و این مساله را مدیریت نکرده؟
  بعید می دانم باشگاه در جریان اتفاقاتی که افتاده بوده باشد.من دفعه اولی که با آقای شیرنی صحبت کردم ایشان گفت قرار نیست اتفاقی بیافتد.بعد از ایشان تلفن شان را جواب نمی دادند اما خیلی قشنگ تر و ساده تر می شد این مساله را باز کرد.من چرا باید از جراید و دوستانم بفهمم که دارد چه اتفاقاتی می افتد؟چرا باید اتفاقاتی بیافتد که مسوولان باشگاه رویشان نشود به من اطلاع دهند که چه شده؟البته به نظر من آقای شیرینی مرد فوق العاده خوبی است و خوب کسی را برای سرپرستی تیم انتخاب کرده اند.من دو سه جلسه با ایشان صحبت کردم و می بینم که انسانی منطقی است که درنهایت بابت اتفاقتی که افتاده عذرخواهی کرد و گفت نمی داند چه بگوید.با این حال باز هم می خواهم بپرسم من که به آمدن اصراری نداشتم.شما اصرار کردید و گفتید می خواهید به تیم کمک کنید .چرافلسفه کاری تان را فراموش کردید؟ مگر بامن مشکلی داشتید؟
  نظرتان درباره انتخاب وینکوبگوویچ چیست؟
  خب هر کسی به اندازه خودش قدم برمی دارد. کوتوله ها با کوتوله ها کار می کنند چون با فکر وحشت از کار کردن با آدم های وارد، گیج می شوند. عجیب است .شما هیچ وقت اینطوری صحبت نکرده بودید اما ظاهرا از اتفاقات به وجود آمده بدجوری دلخورید. نه،فقط من متعجبم که چرا اصرار کردند بیایم و بعد رفتند بافرد دیگری صحبت کردند. اگر از اول این تصمیم را می گرفتند هیچ مشکلی نبود اما واقعا چرا با افراد رفتار غیر حرفه ای و غیر اخلاقی داشتند.البته من خوشحالم که این همکاری میسر نشد چرا که قرار بود در یک نیم فصل یا چند بازی به فردی که صادق نبوده کمک کنم.من باید همان موقع به حرف دوستانم که گفتند «چرا می خواهی دستیار فردی شوی که از نظر فنی ده پله از تو پایین تر است ؟» احترام می گذاشتم اما این اتفاقات را باید به فال نیک گرفت.با این حال متاسفم که دود ناشی از این سوءرفتارها به چشم پرسپولیس می رود.
  احتمالا با این حرف ها دیگر شما را روی نیمکت پرسپولیس به عنوان کمک مربی و دستیار نخواهیم دید؟
  دفعه بعد که بخواهند صحبت کنند باید یک سرمربی بسیار بزرگ در راس کار باشد و بعد دید می شود با او کار کرد یا نه .در این صورت من به پوزیشن قبلی ام برمی گردم وگرنه به عنوان سرمربی به نیمکت پرسپولیس باز خواهم گشت.
  ویرایش توسط SaEeD_ReD : 5th January 2013 در ساعت 11:41
  میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
  جایی که...
  نه حق خواستن داری
  نه توانایی فراموش کردن


 2. 6 کاربر مقابل از SaEeD_ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Aliparsa (5th January 2013), FaRsHaD_8 (5th January 2013), IMAN (5th January 2013), M@HS@_Antikise6 (5th January 2013), MINA (5th January 2013), Ramin (5th January 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  ₦ ₳ Ḯ Ɽ
  نام واقعی
  MINA
  استاتوس
  ...Pbt...
  شغل و حرفه
  DaNeShJoO
  بازیکن محبوب
  Karim bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  4,013
  تشکر
  5,054
  تشکر شده 4,695 بار در 1,978 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 29 تاپیک
  دستيااار چهارررم؟؟
  برو بابا...


 4. #3


  محل سکونت
  تیفوسی خونه
  نام واقعی
  majid
  استاتوس
  فضولو بردن زیر زمین...پله نداشت خورد زمین
  شغل و حرفه
  تنهایی
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Liverpool | Germany
  نوشته ها
  3,550
  تشکر
  3,936
  تشکر شده 9,141 بار در 2,352 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 44 تاپیک
  تو پیش خودت گفته بودی که احتمالا گل محمدی نتیجه نمیگیره ونیام بهتره و جوابی ندادی حالا که میبینی گوش شیطون کر تیم داره خوب بازی میکنه و نتیجه میگیره هوس اومدن کردی.
  ...


 5. کاربر مقابل از Majid:62 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  SaEeD_ReD (5th January 2013)

 6. #4


  محل سکونت
  shahsavar
  نام واقعی
  hamed
  استاتوس
  IRAN
  بازیکن محبوب
  karim bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Italy
  نوشته ها
  456
  تشکر
  347
  تشکر شده 364 بار در 157 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک

  این چی میگه؟!!!!!


  IRAN
  SHAHSAVAR

 7. #5


  محل سکونت
  قم
  نام واقعی
  محمد
  شغل و حرفه
  دانشجو
  نوشته ها
  673
  تشکر
  263
  تشکر شده 792 بار در 265 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  نبی بزرگوار اسلام(صلی الله علیه وآله وسلم) فرمودند:

  لایدخل الجنّهٔ من كان فی قلبه مثقال حبّهٔ مِنْ خردل من كبر.

  «كسی كه به اندازه یك دانه خردل غرور در دل داشته باشد وارد بهشت نمیشود.

 8. #6


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  delαrαм
  استاتوس
  мeѕтro αlι ĸαrιмι
  شغل و حرفه
  انتظار
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  4,446
  تشکر
  2,077
  تشکر شده 4,842 بار در 1,791 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 63 تاپیک
  اخه کسی ک ناز میکنه برا اومدن خووو معلومه دیگه اونو کنار میزارن.
  ﯾـﻪ ﻭﻗـﺘـﺎﯾﯽ ﺑـﺎﯾـﺪ " ﺑــَـــﺪ " ﺑـﺎﺷﯽ ... !!!
  ﺗـﺎ ﺑـﺪﻭﻧﻦ " ﺧـﻮﺏ ﺑـﻮﺩﻥ " ﻭﻇـﯿـﻔـﻪ ﻧـﯿـﺴـﺖ ... !!!
  ﻣــَــﺮﺍﻣـﻪ ! ﻣــَــﻌـﺮﻓـﺘـﻪ...

 9. #7


  محل سکونت
  بلند اسمان جایگاه من است
  نام واقعی
  R@MiN
  استاتوس
  چقدر زود دیر میشود
  شغل و حرفه
  کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,836
  تشکر
  18,749
  تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 59 تاپیک
  دوباره داره حاشیه سازی میشه
  دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

  با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 10. #8


  محل سکونت
  ایران زمین
  نام واقعی
  IMAN
  استاتوس
  هنو اولشه...
  شغل و حرفه
  در ره طبابت
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Brazil
  نوشته ها
  6,997
  تشکر
  9,469
  تشکر شده 8,008 بار در 3,148 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 27 تاپیک
  داداش من اگه ادعای پرسپولیسی بودن داری تیمو به حاشیه نبر....برو همون انگلیس بزا یحیی کارشو بکنه
  نه...!نه...!نه...! 11. #9


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  یه جمله هم از حسین آقا عبدی بشنویم....

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 12. #10


  محل سکونت
  قلب کاشان
  نام واقعی
  ZahRa
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  1,948
  تشکر
  1,074
  تشکر شده 2,069 بار در 930 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 46 تاپیک
  اعتماد به نفسومجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا