دوست داشتيم بازي بانفت در ورزشگاه آزادي باشد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دوست داشتيم بازي بانفت در ورزشگاه آزادي باشد

نام واقعی
    پریسا
    استاتوس
    قرمزخونمه پرسپولیس جونمه
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 173 بار در 89 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من به سايت هواشناسي رفتهام و ديدم که هوا در 3 روز آينده بدتر از اين ميشود.

به گزارش فارس، يحيي گلمحمدي قبل از تمرين امروز در جمع خبرنگاران در خصوص وضعيت آب و هوايي تهران اظهار داشت: با توجه به شرايط نامطلوب آب و هوايي، دکترها گفتند با ماسک در محوطه تهران رفت و آمد کنيم، بهتر است. البته من سرما هم خوردهام و متاسفانه بدشانسيها پشت سر هم آمده است.

وي افزود: برخي از بازيکنان ما نيز آلرژي و حساسيت هم دارند و به همين دليل امروز با ماسک تمرين کردهاند. نميدانم براي اين شرايط حساس که براي پرسپوليس نيز وجود دارد چکار بايد کرد تا اين بحران را پشت سر بگذاريم.

وي افزود: شب قبل از بازي با گهر هنگامي که ساعت 9 شب براي برگزاري جلسه آماده ميشديم تا تيم را آناليز کنيم ناگهان به ما گفتند که بازي لغو شده است. باور کنيد اين دفعه بسيار خوشحال شدم چون شرايط جوي و آلودگي اصلا خوب نبود و امکان داشت به بازيکنان و هواداران ضربه بدي بزند.

گلمحمدي خاطرنشان کرد: ما بايد به فکر سلامت بازيکنان و هواداران باشيم چون اين موضوع برايمان بسيار مهم است در شرايطي که روند خوب خود را پشت سر ميگذاشتيم، اگر گهر را در تهران شکست ميداديم، قطعا گام بلندي براي رفتن به بالاي جدول برميداشتيم، اما نشد. ولي در کل مهم سلامتي هواداران و بازيکنان بود که تضميني نيست آيا در آينده در هواي پاک بازي خواهيم کرد يا خير؟

سرمربي سرخپوشان تاکيد کرد: من از همه ميخواهم تا فکري اساسي براي اين آلودگي انجام دهند، نميدانم چه کسي مسئول اين کار است و بايد با چه کاري اين مشکل را برطرف کنيم احساس ميکنم شرايط جمعه از امروز شنبه بدتر بود و فکر کنم فرقي نداشته و ظرف 3 روز آينده همه چيز بدتر ميشود تا بهتر. در کل امروز هم شرايط اصلا خوب نيست.

وي يادآور شد: براي اينکه بايد تمرينات خود را در زمين چمن دنبال ميکرديم به 3 زمين در خارج از شهر زنگ زديم. اين زمينها نه کيفيت داشت و نه خالي بود. به همين دليل امکان اينکه به خارج از تهران برويم، نبود و واقعا مجبور شديم که امروز در اين هوا تمرين کنيم تا شرايط بدني بازيکنان از بين نرود.

گل محمدي در خصوص بازي روز سهشنبه مقابل نفت نيز گفت: به نظرم سهشنبه هم همين وضعيت ادامه دارد چون من از آلودگي هوا خبر دارم. به سايت هواشناسي رفتم و ديدم فردا و پس فردا اوضاع بدتر است. نميدانم چه راهکاري بايد پيدا کنيم تا اين مشکلات حل شود اما نگرانم.

گلمحمدي درباره حضور بگوويچ نيز در پرسپوليس گفت: وقتي فهميدم ايشان قراردادش را با پاس فسخ کرده به دنبال اين بودم تا يک باتجربه کنار خودم بيايد و کمک کند تا از تجارب و شناخت مربي نسبت به فوتبال استفاده کنم. من شخصيت و بار فني بگوويچ را قبول دارم و شناخت بسيار خوبي از وي دارم. باور کنيد او را خيلي خيلي قبول دارم که تصميم گرفتم کنارم باشد. باشگاه با بگوويچ درحال مذاکره است و ظرف 2 روز آينده تکليفش مشخص خواهد شد.

وي درباره بازي مقابل نفت نيز گفت: در بازيهاي جام حذفي هيچ تيمي حق اشتباه ندارد، يکي از راهکارهاي ما براي رفتن به آسيا موفقيت در جام حذفي است. اين بازي برايمان اهميت بسيار زيادي دارد اما تنها شانس ما براي رفتن به آسيا نيست و فقط يکي از شانسها ما برد مقابل نفت و قهرماني در جام حذفي و رفتن به آسياست. البته نفت يکي از تيمهاي بسيار خوب در فوتبال ايران است و تلاش ميکنيم با يک بازي خوب و هجومي اين تيم را شکست دهيم.

گلمحمدي درباره برگزاري بازي در ورزشگاه تختي نيز گفت: تختي گنجايش 50 الي 60 هزار هوادار را دارد. ما دوست داشتيم بازي در ورزشگاه آزادي برگزار شود چون قطعا مردم ميآمدند و از ما حمايت ميکردند. گرچه هواداران حمايتشان از پرسپوليس بالاست و قطعا در اين شرايط حساس ما را تنها نميگذارند. خيلي خوب بود که در آزادي برگزار ميکرديم اما بازي در تختي بايد انجام شود و بايد در اين بازي به برد فکر کنيم.

وي ادامه داد: مطمئن باشيد در بازي با نفت 50 هزار نفر کمتر به ورزشگاه آزادي نخواهند آمد چون مردم دوست دارند برد تيم خود را در جام حذفي در روزهايي که روند رو به رشد خود را داريم ببينند، البته اگر اين آب و هوا اجازه دهد.

2. 4 کاربر مقابل از T@kT@k عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

M@HS@_Antikise6 (7th January 2013), Man-Eater (5th January 2013), morteza red (5th January 2013), SaEeD_ReD (5th January 2013)