رمز گشایی خالکوبی های راموس در کتاب بیوگرافی اش
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: رمز گشایی خالکوبی های راموس در کتاب بیوگرافی اش

نام واقعی
    hamed
    استاتوس
    IRAN
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Italy
    تشکر شده 364 بار در 157 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

رمز گشایی خالکوبی های راموس در کتاب بیوگرافی اش

عاشق خالکوبی
    پشت گوش چپ : کلمه چینی برای " گرگ " که حیوان مورد علاقه ام است. (قبلا هم گفته بود که علت دیگرش شباهت این کلمه چینی به مخفف اسمش یعنی SR است) .
    ساعد راست : یک جن است . 14 ساله بودم . (اولین خالکوبی اوست) . وقتی پدرم فهمید بی اندازه عصبی شده بود . در آن موقع خالکوبی خیلی مد بود و من هم این یکی را انتخاب کردم .
    مچ دست چپ : اول اسم پدر و مادرم است و بین آن عدد شانس من یعنی هفت به القبای رومی قرار گرفته است .
    انگشت میانی دست چپ : اول اسم سه خواهر و برادرم است . هر سه ما این خالکوبی را داریم هر چند که حرف بالایی توفیر می کند .

مچ دست راست : نامهای ما به زبان عربی است . رنه ( نام برادرشه ) هم این خالکوبی را دارد . مچ من زینت بیشتری هم دارد و در کنار اسمم ، 4 کوچک به حروف عربی هم قرار گرفته است . بقیه اش مربوط به ترکیبی از حروف زبان قبایل مائوری است .
    کتف ها : نقل قول هایی از سیسرون (قیلسوف رومی) . روی کتف راست نوشته شده است :" روحیه مرگ دروغ می گوید ..." پیش از کلمه "مرگ " یک چهار رومی قرار گرفته که اشاره به روزی دارد که پدرم متولد شد و پس از " دروغ می گوید " عدد 27 قرار گرفته که اشاره به روز تولد مادرم دارد . روی کتف چپ نوشته شده است :" ... به سلامتی آنهایی که زنده هستند . " پیش از "آنها" عدد 3 قرار گرفته که روز تولد خواهرم است و در آخر حرف شش رومی که روز تولد برادرم است .
    بازوی چپ : تلفیقی از چند چیز با مفهوم شخصی است . مریم مقدس ، مسیح ، یک جمله به ایتالیایی (خانواده ام ، خون من است) ، ستاره داوود به یاد مادر بزرگم ننا که به من یک ستاره طلایی داده بود که اغلب آن را به عنوان گردن بند به تن می کنم و کلمه "آزادی " به زبان انگلیسی .
    بازوی راست : مخلوط چند چیز که هنوز کامل نشده است . این تلفیقی از احساسات است . نت های موسیقی ، الخیرالده (گنبد قدیمی در سویا که تبدیل به برج شد) ، با ستاره ای در کنار آن ، کلیدی برای قلبم ، دست فاطمه (یا "خمسه" به عنوان یکی از سمبل های ادیان مختلف) با مسیر چشم ، یک تاج ، یک صلیب ، دو لباس قدیمی نظامی با شماره 15 که شماره ام در تیم ملی اسپانیاست ...
    دست ها : نام والدینم هستند . روی دست راستم نوشته شده روبیو که لقب پدرم است و روی دست چپم " پاکی" حکاکی شده که نام مادرم است .
    دنده ها : جمله ای از نلسون یلم "شکست ناپذیر " یاد گرفتم . "به خاطر روح دست نیافتنی ام از خدا ممنونم . من ارباب ... (در ماندلاست که از فسمت راست) تقدیر خودم هستم ، کاپیتان روحم . 86-03-30" که همیشه او را تحسین می کرده ام و در موردش خیلی چیزها خوانده ام .
    پائین کمر : نام خواهرم ، مریم را در کنار شماره 4 و نام برادرم رنه را به همراه یک صلیب قرار داده ام .
    پائین شکم : این پاسخی به "S" است که موندی ، بهترین دوستم خالکوبی کرده بود . این "M" است که دو بال و دو انگشت دارد .
    ساق پای راست : یک جام جهانی کوچک است که تاریخ 11-7-2010 روی آن قرار گرفته است .

منبع:gunnerstrust

IRAN
    SHAHSAVAR

2. 6 کاربر مقابل از hamed MAN U عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

a:a (9th January 2013), H!dden (6th January 2013), M@HS@_Antikise6 (7th January 2013), MINA (9th January 2013), SaEeD_ReD (5th January 2013), T@kT@k (7th January 2013)

نام واقعی
    پریسا
    استاتوس
    قرمزخونمه پرسپولیس جونمه
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 173 بار در 89 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    یاخداایناچین

4. کاربر مقابل از T@kT@k عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

M@HS@_Antikise6 (7th January 2013)

نام واقعی
    ali
    استاتوس
    هیچ کس نفهمید،شاید شیطان عاشق حوا بود که به آدم سجده نک
    شغل و حرفه
    زندگی
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 356 بار در 80 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خیلی جالب بود
    هیچکس همراه نیست ........ تنهای اول.

امام علی (ع) :

ای مالک , اگرشب هنگام کسی را در حال ِ گناه دیدی فردا به چشم ِ گناهکار به او نگاه نکن

شاید

سحـر توبه کـرده باشد.

نام واقعی
    MINA
    استاتوس
    ...Pbt...
    شغل و حرفه
    DaNeShJoO
    بازیکن محبوب
    Karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain