رئيس آکادمي فوتبال باشگاه پرسپوليس پس از صعود نوجوانان اين باشگاه به فينال تورنمنت هشت جانبه مالزي گفت: به احترام قوانين و افرادي که اين جام را برگزار کردند دوباره در بازي مقابل مالزي حاضر شديم.
حميد استيلي در گفتگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس درباره تجديد ديدار نوجوانان اين تيم با مالزي اظهار داشت: شايد خيليها موافق لغو و تصميم مسئولان برگزاري در خصوص تجديد بازي نبودند و تاکيد داشتند که بايد در مورد اين تصميم عجيب، از اين مسابقات کنارهگيري کنيم ولي ما به يک اصولي پايبنديم، اصولي که اخلاق، رفتار و منش پهلواني حرف اول را ميزند.

وي افزود: بازيکنان ساعت شش صبح از خواب بيدار شدند و اين برنامه طوري تنظيم شده بود که بازيکنان بتوانند نهايت سعي و تلاش خودشان را به کار برند. آنها انصافا خوب بازي کردند و هر چه در توان داشتند را به نمايش گذاشتند. ما بازي به بازي بهتر شديم و خدا را شکر تا اينجا آمديم و ان شاءالله از فينال هم دست پر برگرديم.

رئيس آکادمي فوتبال پرسپوليس در خصوص مهمترين مشکل بازيکنان هم تصريح کرد: ما فقط يک مشکل داريم و آن هم ريکاوري بازيکنان است. چون هر روز بازي ميکنيم و اين موضوع براي ما مشکل ساز ميشود.

استيلي در پايان گفت: بازيکنان نوجوان پرسپوليس يکبار تيم ملي اسلواکي را شکست دادهاند ولي بازي سختي مقابل آنها در فينال داريم چون شرايط استراحت و ريکاوري عادلانه نيست و مجبوريم بيشتر تلاش کنيم.