بازيکن جوان و آيندهدار پاس همدان گفت: با صعود پاس و الوند همدان به ليگ برتر فوتبال همدان را به رخ رقيبان ميکشيم.

وحيد عليآبادي درباره شرايط باشگاه پاس اظهار داشت: شرايط تيم بسيار عالي است و بازيکنان تيم از انگيزه و روحيه بالايي برخوردار هستند و با اين نشاط که در بازيکنان وجود دارد حتماً و با توکل به خدا بازي فردا را برابر شهرداري بندر عباس با برد به پايان برسانيم.

وي درباره وضعيت آمادگي خود تصريح کرد: بنده در وضعيت آمادگي بدني ايدهآلي قرار دارم و با روحيه کامل در تمرينات تيم شرکت ميکنم و روز به روز در حال بهتر شدن هستم و با تمام توان خود سعي ميکنم به فوتبال شهرم کمک کنم و چيزي براي فوتبال همدان کم نخواهم گذاشت و هر وقت کادر فني و مربيان صلاح بدانند بهترين بازي خود را به نمايش خواهم گذاشت.

بازيکن جوان پاس همدان درباره باخت پاس برابر شهرداري تبريز نيز يادآور شد: در بازي شهرداري تبريز دو تيم تا دقايق پاياني مساوي بودند اگر دو ساعت ديگر هم بازي ميکرديم بازي مساوي تمام ميشد ولي به علت يک اشتباه فردي تيم گل خورد و اشتباهات فردي هم جزئي از فوتبال است.

وي درباره استعفاي وينگو از پاس نيز اظهار داشت: وينگو شايد به بنبست رسيد و خودش خواست که از پاس جدا شود و بالاخره هر مربي طرز تفکر خاصي دارد و تمرينات خورشيدي و وينگو با هم متفاوت است و فقط نتيجه مشخص ميکند که کدام مربي تمريناتش بهتر بوده است.

عليآبادي درباره صعود دوباره پاس به ليگ برتر گفت: قطعاً با توکل به خدا و حمايت هواداران، تيم پاس به ليگ برتر صعود خواهد کرد پاس شخصيت قهرماني را در ليگ يک دارد چون هر تيمي در برابر ما بازي کرده است نتوانسته است فوتبال ارائه دهد و به لاک دفاعي فرو رفتند.

وي با اشاره به اينکه پاس در حال بوميسازي است بيان کرد: ما در حال حاضر در پاس بازيکنان زيادي را داريم که همداني هستند پاس شش بازيکن بومي دارد و تيم در حال بوميسازي هستند و با صعود پاس و الوند به ليگ برتر نشان ميدهيم همدان هم صاحب فوتبال است.

هافبک پاس همدان در پايان درباره بازي فردا برابر شهرداري بندرعباس گفت: شهرداري را صد در صد خواهيم برد و اميدوارم که هواداران به ورزشگاه بيايند تا يک سه امتياز شيرين را به آنها تقديم کنيم.

تيم فوتبال پاس همدان در هفته پانزدهم ليگ دسته اول باشگاه هاي عصر يکشنبه 17 دي ماه در ورزشگاه شهداي قدس همدان از تيم شهرداري بندرعباس پذيرايي خواهد کرد.